نسخه قدیم سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

امروز جمعه ۲۸ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۰۱
 

اخبار

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بمناسبت روز فوریت های پزشکی و اورژانس

دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان در پیامی ۲۶ شهریور ماه روز فوریت های پزشکی و اورژانس،را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، در این پیام آمده است : ۲۶ شهریور ماه روز فوریت های پزشکی و اورژانس،  فرصت مغتنمی ست برای قدردانی از پرسنل تلاشگر و دلسوزی  که فعالیت بدون وقفه آنان در طول شبانه روز و در شرایط سخت، باعث ایجاد آرامش و اطمینان خاطر به شهروندان و جامعه می شود.
با افزایش شیوع کرونا ویروس، نقش اورژانس و مدیریت حوادث پیش بیمارستانی در اقدام به موقع و نجات جان بیماران،  بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی تلاشگران عرصه فوریت های پزشکی و اورژانس در سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت ، کامیابی و توفیقات روزافزون آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

پیام تبریکلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۵۵
تعداد بازدید : ۸,۳۳۰
کد خبر : ۹,۷۹۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید