نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۸
 

اخبار

معرفی اپلیکیشن همسان

جلسه معرفی اپلیکیشن همسان برای مناطق سازمان با حضور مدیر برنامه ریزی روز چهارشنبه 17 شهریور ماه بصورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، در این جلسه در خصوص خدمات هوشمند همسان و مراحل راه اندازی آن توضیحاتی ارائه شد و دکتر طاهره جعفری هدف از راه اندازی این اپلیکیشن  را دسترسی آسان به سوابق درمانی و اسناد پزشکی ، کاهش بار مراجعات حضوری و پایش غربالگری عنوان کرد و گفت : در حال حاضر قابلیت هایی برای استفاده دارد و در آینده نزدیک هم قابلیت هایی به آن اضافه خواهد شد.

در این نشست بر این موضوع تاکید شد که استفاده از این اپلیکیشن برای کارکنان شاغل از طریق شماره پرسنلی و شماره تماس خواهد بود، فرد شاغل اسناد مربوط به خود و خانواده تحت تکفل را رویت میکند و همچنین میتواند با وارد نمودن مشخصات خانواده خود دسترسی استفاده از این اپلیکیشن را برای اعضا خانواده فراهم سازد.

خدمات این اپلیکشین شامل :
پرونده : در این صفحه، اطلاعات پرونده الکترونیک سلامت شما نمایش داده می شود و خدمات آن به زودی تکمیل می گردد.

آموزش : در این صفحه، آموزش های همگانی و اختصاصی شما نمایش داده می شود و خدمات آن به زودی تکمیل می گردد.

روبوپزشک : در این قسمت، براساس الگوریتم های درمانی میتوانید مشکلات سلامتی خود را بررسی نموده و موردغربالگری هوشمند قرار بگیرید.خدمات آن به زودی تکمیل میگردد.

کمیسیون : وضعیت کمیسیون درمانی و سوابق آن در این بخش نمایش داده می شود. شما میتوانید با انتخاب بازه زمانی، رای های کمیسیون را در بازه زمانی مشخص مشاهده نمایید.

پیگیری اسناد درمانی : در این بخش میتوانید بدون مراجعه حضوری یا تماس تلفنی از وضعیت رسیدگی اسناد درمانی غیرمستقیم آگاه شوید. برای این منظور، با انتخاب بازه تاریخی مورد نظر، اسناد مربوطه نمایش داده شده و وضعیت و مبلغ تایید شده را مشاهده کنید.

اسناد پزشکی : در این صفحه میتوانید سوابق اسناد پزشکی خود را مشاهده کنید همچنین میتوانید نام خدمت مشخصی را در سابقه پرونده های خود جستجو کرده و بیابید.ارسال نسخ و اسناد درمانی :در این صفحه میتوانید اسناد درمان غیرمستقیم خود را جهت شروع فرآیندرسیدگی، به صورت الکترونیک و غیرحضوری ارسال نمایید.

برای این منظور بابت هر سند، اطلاعاتو هزینه ثبت شده و با لمس گزینهدوربینعکاسی، عکس مربوط به فاکتور به همراهسایر مستندات همراه را ارسال کنید.

داروها : در این صفحه میتوانید سابقه داروهای خود را در اسناد درمانی مشاهده کنیدهمچنینمیتوانید با جستجوو انتخاب نام دارویی مشخص بر أساس فارماکوپه دارویی صنعت نفت، سوابق استفاده از آن را مشاهده کنید.


گزارشات که این بخش شامل موارد زیرمیباشد:

تصویربرداری ها: با استفاده از این ویژگیمیتوانیدتصویرهای پزشکی خود شامل سیتیاسکن، MRI، سونوگرافی و غیره را مشاهده نمایید.

نتایج آزمایشات: با استفاده از این ویژگی می توانید نتایج آزمایش های بالینی خود را مشاهده کنید. این بخش در حال تکمیل می باشد.

وضعیت نوبت ها و ویزیت ها: با استفاده از این ویژگی می توانید وضعیت نوبت های اخذ شده را مشاهده کنید.

وضعیت پذیرش آنلاین: با استفاده از این ویژگی می توانید آخرین وضعیت پذیرش ها را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

وضعیت اتاق عمل: با استفاده از این ویژگی می توانید آخرین وضعیت اتاق عمل را مشاهده کنید. این بخش در حال تکمیل می باشد.


جلسه همسان 4
جلسه همسان 2
جلسه همسان 1
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۷,۲۲۳
کد خبر : ۹,۷۸۷

نظرات بینندگان

سعید کوهستانی
۱۴۰۰/۰۶/۲۲
0
0

باسلام و عرض خسته نباشید به همکاران زحمت کش مرتبط با سامانه همسان پس از دانلود این آپ که در قالب فایل زیپ می باشد قابلیت بازشدن و نصب ندارد. لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید