نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۲۸
 

اخبار

تاکید شورای تخصصی امور استراتژیک و بین الملل، بر ارتقای همراستایی سند چشم انداز و برنامه های استراتژیک و عملیاتی سازمان

سومین جلسه شورای تخصصی امور استراتژیک و بین الملل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با حضور اعضای شورا، نهم شهریور ماه در ستاد سازمان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت؛ دکتر فرشاد علیخانی، مشاور مدیرعامل و رییس شورای تخصصی امور استراتژیک و بین الملل سازمان،  در ابتدای جلسه با اشاره به تشکیل کابینه دولت سیزدهم و رای اعتماد مجلس به مهندس اوجی جهت تصدی مسوولیت وزارت نفت و نگاه راهبردی وزیر به موضوع بهداشت و درمان عنوان کرد:  فرصتهای خوبی برای توسعه کشور و صنعت نفت ارزیابی میشود.

وی با اشاره به این موضوع که گزارش عملکرد سازمان جهت تقدیم به مقام عالی وزارت در دست تهیه و نهایی سازی است گفت :  با تغییر دولت، ارائه گزارش عملکرد سازمان به مقام عالی وزارت از اولویت هاست  و پس از آن رونمایی از سند دیپلماسی سلامت صنعت نفت  در دستور کار خواهد بود.

مشاور مدیرعامل و رییس شورای تخصصی امور استراتژیک و بین الملل سازمان،   در ادامه بر اهمیت سند چشم‌انداز و برنامه استراتژیک سازمان و جایگاه کلیدی آن در آینده سازی سازمان اشاره کرد و گفت: جدی گرفتن تحولات راهبردی، نیازمند نگرش و فرهنگ مدیریتی صحیح  است و در طراحی سند چشم انداز، باید به امکانپذیری عملیاتی شدن آن عنایت ویژه داشت.  

دکتر علیخانی تصریح کرد: طراحی و اجرای صحیح استراتژی در یک سازمان به مثابه واکسن عمل می کند چرا که در برابر تهدیدات بیرونی و انحرافات احتمالی در ماموریت سازمان ایمنی ایجاد می کند.

در ادامه جلسه، دکتر طاهره جعفری مدیر برنامه ریزی سازمان، گزارشی از سوابق و وضعیت سند چشم‌انداز و برنامه استراتژیک سازمان ارائه نمودند.

 اعضای شورا نیز پس از استماع گزارش، در خصوص موضوعات مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداخته و توصیه های ارزشمندی در خصوص ارتقای کیفیت بازنگری سند چشم انداز و بروزرسانی برنامه استراتژیک مطرح نمودند که در قالب گزارش مدیریتی سومین نشست شورا، به استحضار مدیرعامل سازمان خواهد رسید.

رسانه جدید

عکس

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۱,۸۲۳
کد خبر : ۹,۷۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید