نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۱
 

اخبار

سومین جلسه مدیریت پاندمی کرونا برگزار شد

با حضور مدیرعامل سازمان ، اعضا و دکتر بهرام دهقان رییس بهداشت و درمان صنعت نفت سومین جلسه مدیریت پاندمی کرونا امروز 25 مرداد ماه در ستاد سازمان بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، دکتر پیمان فرید نیا رییس امور سلامت کار و HSE سازمان در ابتدا گزارشی از عملکرد مناطق سازمان در مدیریت پیک پنجم کرونا ارائه کرد.

وی با اشاره به افزایش میزان بیماران بستری در بیمارستان های سازمان گفت : در حال حاضر بیشترین میزان بستری مربوط به بیمارستان اهواز با 103 و تهران با 76  است .

دکتر فریدنیا در ادامه از بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز جهت مدیریت پیک پنجم و روند افزایشی واکسیناسیون تقدیر و تشکر کرد و گفت : با انجام مداخلات درمانی و راه اندازی بخش سرپایی تزریق رمدسیور خوشبختانه میزان فوتی ها در بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز کاهش یافته است.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بر انجام اقدامات سریع برای مدیریت بحران در مناطق عملیاتی تاکید کرد ، در ادامه جلسه در خصوص روند تعداد بیماران بستری  ، راه اندازی بخش سرپایی رمدسیور ، تزریق واکسیناسیون و کمبود تجهیزات و نیروی انسانی بحث و تبادل نظر شد.

دکتر طاهره جعفری مدیر برنامه ریزی سازمان در خصوص نظام جمع آوری اطلاعات ، مدیریت اطلاعات مناطق و استفاده از نرم افزار های نوبت دهی آنلاین مطالبی را ارائه کرد.

جلسه سوم مدیریت پاندمی کرونا 5
جلسه سوم مدیریت پاندمی کرونا 4
جلسه سوم مدیریت پاندمی کرونا 3
جلسه سوم مدیریت پاندمی کرونا 2

۲۵ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۳
روابط عمومی ستاد |
تعداد بازدید : ۹,۰۳۴
کد خبر : ۹,۶۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید