نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰
 

اخبار

تکریم و معارفه رییس بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور

آیین تکریم و معارفه رییس بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور با حضور دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان ، دکتر جهانبخش امینی سرپرست مدیریت تدارکات کالا، دارو و تجهیزات سازمان و روسا و مسئولین ستادی و درمانی بهداشت و درمان غرب کشور و همچنین با حضور مدیران منطقه در سالن اجتماعات شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت ، مهندس رضایی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب کشور ضمن خیر مقدم به میهمانان، از زحمات و خدمات کادر درمان به ویژه در شرایط خاص کشور که در سنگر مبارزه با ویروس کرونا خالصانه مجاهدت می کنند، تقدیر و تشکر کرد .

وی به حادثه تلخ چشمه خوش و از دست دادن همکاران ارزشمند در پی این حادثه اشاره کرد و گفت: وجود مراکز درمانی در مناطق عملیاتی اطمینان خاطری برای کارکنان صنعت نفت بوده و انتظار داریم در شرایط بحرانی و بروز حوادث پشتیبان و یاری رسان کارکنان باشند.

دکتر هاشمی مدیرعامل سازمان وظیفه ذاتی بهداشت و درمان را ارائه خدمات باکیفیت به مجموعه تحت پوشش عنوان کرد و گفت: انسان در زمان بیماری ضعیف ترین موجود جهان است و رسیدگی به وضعیت جسمانی و روحی بیمار از وظایف کادر درمان و اولویت هاست.

وی افزود: سازمان بهداشت و درمان محافظ سلامت بیماران است ولی در این شرایط بحرانی و حجم مراجعین به بخش اورژانس خاکستری ، فشار کاری زیاد باعث خستگی و بیماری کادر درمان هم شده و انتظار میرود که با همراهی مدیران با کارکنان و درک شرایط تنش ها رفع شود.

مدیرعامل سازمان  به اهمیت استفاده از تجربیات پیشکسوتان اشاره کرد و گفت: دکتر منصوری از مدیران لایق و باتجربه در سازمان است و من از زحمات ایشان قدردانی کرده و امیدوارم بتوانیم از تجربیات ارزشمندشان در اداره امور استفاده نماییم.

وی با اشاره به لزوم تعامل روسای مناطق با مدیران نفتی منطقه افزود: بهترین عملکرد روسای مناطق استفاده از خرد جمعی، همفکری و همکاری مثمر ثمر با مدیران صنعت نفت در منطقه به منظور افزایش رضایتمندی است.

دکتر سعید منصوری رییس اسبق بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور  از همکاری تمام کارکنان منطقه تشکر کرد و گفت : سی سال ازحضور من در این منطقه و هشت سال از مسئولیت من در حوزه ریاست میگذرد  که با سرعت سپری شد و تمام تلاش ما در این مدت ارائه خدمت با رعایت قوانین و مقررات ابلاغی بوده  و خدا را شاکرم که در کنار همکارانی که عضوی از خانواده ام به حساب می آیند تمام تلاش خود را برای ارائه خدمت باکیفیت با وجود همه محدودیت ها و مشکلات به خانواده صنعت نفت بکار گرفته ام.

دکتر جهانبخش کیانی رییس بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور  از حسن اعتماد و حمایت های مدیرعامل سازمان تقدیر کرد و گفت : وجود برخی مشکلات و محدودیت ها در مناطق نیازمند همفکری و همکاری مدیران نفتی در منطقه است و من از نظرات و راهکارها برای بهتر شدن امور استقبال خواهم کرد.

وی ادامه داد: همکاری شرکت های نفتی منطقه با بهداشت و درمان صنعت نفت منجر به افزایش میزان رضایتمندی کارکنان خدوم صنعت نفت خواهد شد.

دکتر جهانبخش امینی سرپرست مدیریت تدارکات کالا، دارو و تجهیزات سازمان  در ادامه جلسه ، رئیس سابق بهداشت و درمان صنعت نفت را یکی از مدیران پاکدست معرفی کرد و گفت: در طول مدت خدمت ایشان کوچکترین شکایتی از دکتر منصوری نداشتیم و این نشان از مدیریت خوب را دارد.

رئیس بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان به شناخت نقاط قوت و ضعف منطقه اشاره کرد و افزود: برای پیگیری مشکلات و خرید تجهیزات ضروری و  رفع برخی محدودیت ها با نظر مساعد مدیرعامل تمام تلاش خود را برای همکاری دوطرفه بکار خواهم برد.

در ادامه مدیران حاضر دغدغه ها و انتظارات خود را از بهداشت و درمان منطقه ارائه کردند و مدیرعامل با سعه صدر ضمن شنیدن انتقادات و پیشنهادات به سوالات مدعوین پاسخ داد.


۱۶ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۵
روابط عمومی ستاد |
تعداد بازدید : ۹,۲۰۴
کد خبر : ۹,۶۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید