نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۰
 

اخبار

شورای تخصصی امور دارویی سازمان برگزار شد

دومین جلسه شورای تخصصی امور دارویی سازمان در حالی برگزار شد که از زحمات و خدمات دکتر حمیدرضا محمودی رییس سابق امور دارویی سازمان تقدیر و وی به افتخار بازنشستگی نائل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت ، این جلسه با حضور دکتر جهانبخش امینی سرپرست مدیریت تدارکات کالا، دارو و تجهیزات ، دکتر مریم جنابی سرپرست امور دارویی سازمان و جمعی از اعضا شورای تخصصی امور دارویی مناطق امروز اول تیرماه برگزار شد.
دکتر جهانبخش امینی سرپرست مدیریت تدارکات کالا، دارو و تجهیزات ضمن تبریک و  گرامیداشت تقارن ولادت حضرت امام رضا (ع)  با برگزاری دومین جلسه شورای تخصصی امور دارویی، از زحمات و خدمات دکتر محمودی در زمان تصدی ریاست این حوزه تقدیر و تشکر کرد .
وی امور دارویی را مهم عنوان کرد و گفت : با توجه به سیاست های کلان سازمان و مدیرعامل شاهد تغییرات مدیریتی زیادی در حوزه سلامت و درمان بودیم و خوشبختانه حوزه امور دارویی مورد توجه و اهمیت قرار دارد.
 سرپرست مدیریت تدارکات کالا، دارو و تجهیزات سازمان ادامه داد: نیاز به تغییر سیاست های خرید دارو با توجه به نیاز سنجی مناطق است ، بعد از شیوع ویروس کووید 19 شاهد کاهش مصرف برخی از دارو ها در کل جمعیت تحت پوشش به دلیل کاهش بار مراجعات به مراکز درمانی بوده ایم .
دکتر امینی تصریح کرد : خوشبختانه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تا کنون با کمبود دارو و تجهیزات مواجه نبوده و تمامی مراکز در این مدت زمانی براساس درخواست نیاز ، دارو و تجهیزات دریافت کرده اند .
وی با تاکید بر نظارت و کنترل انبارهای دارویی و بررسی نسخ گفت : طبق بازرسی های صورت گرفته شاهد کاهش چشم گیر مصرف بی رویه دارو و کنترل تاریخ مصرف داروها بودیم .
سرپرست مدیریت تدارکات کالا، دارو و تجهیزات سازمان به موضوع HIX  ، کارانه داروسازان و بودجه خرید اقلام دارویی و تجهیزات اشاره و موضوعاتی را مطرح کرد.
در ادامه دکتر مریم جنابی سرپرست امور دارویی سازمان با ارائه گزارش عملکرد از این واحد ، در خصوص چالش ها و مشکلات و همچنین انتظارات مناطق درجهت تهیه و توزیع دارو پرداخت .
گفتنی است در پایان این جلسه از زحمات و خدمات دکتر حمیدرضا محمودی رییس سابق امور دارویی سازمان تقدیر و  وی به افتخار بازنشستگی نائل شد.

امور دارویی 3
امور دارویی 2
امور دارویی 1

امور دارویی 4
امور دارویی 5

۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۵:۵۵
تعداد بازدید : ۱۱,۹۷۲
کد خبر : ۹,۴۵۶

نظرات بینندگان

مرتضی محمدحسنی
۱۴۰۰/۰۴/۰۱
0
0

آقای دکتر از افتخارات بهداشت و درمان صنعت نفت بودند همیشه پایدار باشند

مجید داودآباوی
۱۴۰۰/۰۴/۰۱
0
0

مرد دوست داشتنی ، زحمتکش ، و با ایمان ، انشاء الله همواره صحت و سلامت و تندرست باشند ، و ایام بازنشستگی به کام 🙏🙏🙏🙏🙏


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید