نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۳۳
 

اخبار

آماده باش بیمارستان نفت تهران/خوشبختانه حادثه آتش‌سوزی پالایشگاه تهران تلفات جانی نداشته است

حادثه آتش‌سوزی وسیعی به‌دلیل نشت مخازن ضایعات نفتی پالایشگاه تهران رخ داد که خوشبختانه حادثه آتش‌سوزی پالایشگاه تهران تلفات جانی نداشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت ، ساعت ۱۹ و ۱۸ دقیقه عصر چهارشنبه (۱۲ خردادماه) حادثه آتش‌سوزی وسیعی به‌دلیل نشت مخازن ضایعات نفتی پالایشگاه تهران رخ داد که گروه‌های امدادی و آتش‌نشانی به‌منظور مهار و خاموش کردن آتش به‌سرعت وارد عمل شدند.آتش حادثه هم‌اکنون مهار شده است و تلاش‌ها برای خاموش کردن ادامه دارد و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

از ساعت های اولیه بروز این حادثه با تلاش و همکاری تیم درمان بیمارستان صنعت نفت تهران یک دستگاه آمبولانس به همراه کادر پرستاری در منطقه حضور داشته،تلاش همکاران در حفظ و آمادگی و ارائه خدمات بهنگام و تامین و افزایش  به موقع نیروی های پرستاری و پزشک در مرکز سلامت کار پالایشگاه ، اعزام آمبولانس و افزایش پزشکان و پرستاران در اورژانس بیمارستان، افزایش تخته‌های اکسترا و stand by در اورژانس و آی سی یو از جمله اقدامات بهداشت و درمان صنعت نفت تهران بوده است .

بعد ازظهر روز چهارشنبه سه مصدوم استنشاقی با آمبولانس به اورژانس بیمارستان نفت تهران منتقل شدند که خوشبختانه بعد از اقدامات لازم  و دریافت خدمات ترخیص شدند و امروز پنجشنبه 13 خردادماه ساعت 4 بعدازظهر یک نفر از آتش نشان بدلیل ضرب دیدگی به بیمارستان منتقل شد که وی هم پس از معالجه و دریافت خدمات درمانی امروز عصر  ترخیص شد.
در حال حاضر  یک دستگاه آمبولانس و دو پرستار در منطقه آماده باش هستند. گفتنی است دکتر سید مهدی هاشمی  مدیر عامل سازمان با حضور در اورژانس بیمارستان در آخرین ساعات شب چهارشنبه  از تیم اورژانس و مرکز سلامت کار پالایشگاه  تقدیر و تشکر کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۲۲:۰۹
تعداد بازدید : ۱۳,۰۶۶
کد خبر : ۹,۳۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید