نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۱۸:۰۱
 

اخبار

تودیع و معارفه مدیر امور مالی سازمان برگزار شد

در این مراسم که با حضور دکتر سید مهدی هاشمی و مدیران و روسا ستادی ، برگزار شد، از زحمات حسین گیوکی در زمان تصدی مدیریت امور مالی قدردانی به‌عمل آمد و غلامرضا ملکی بعنوان مدیریت جدید این حوزه معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت ، دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل این مجموعه یکی از  ارکان اصلی هر سازمان را مدیریت مالی آن عنوان کرد و گفت : با توجه به چالش های موجود درحوزه مالی خوشبختانه، عملکرد این مدیریت بسیار مثبت بوده و صداقت مدیر مالی سازمان باعث اطمینان خاطر بود.

حسین گیوکی با اشاره به همکاری های ارزشمند مدیران نفتی در خصوص  دریافت مطالبات سازمان در این مدت گفت: در مدت زمان شیوع بیماری کرونا برخی از شرکت ها با کمبود نقدیندگی مواجه بودند که خوشبختانه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با توجه به نوع ماهیت فعالیت خود و پیگیری های صورت گرفته از این موضوع مبری بوده است.

وی افزود : در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و تامین تجهیزات و مواد مصرفی برای پشتیبانی بحران کرونا با همکاری و مساعدت همه واحدها به ویژه پرسنل مالی سازمان با مشکل مواجه نشدیم.

حسین گیوکی  عنوان کرد : در خصوص پرداخت مالیات موفقیت چشم گیر داشتیم و تا پایان سال 97 مالیات سازمان تسویه شده است.

غلامرضا ملکی مدیرمالی  و عضو هییت مدیره سازمان در ادامه جلسه با اشاره به سابقه حضور خود در مناطق عملیاتی صنعت نفت گفت : سازمان بهداشت و درمان،  خانواده دوم کارکنان صنعت  نفت بشمار میرود و دغدغه سلامتی کارکنان و خانواده های آنان را رفع کرده و نوید بخش امنیت خاطر و آسایش است.

وی افزود : تمام تلاش خود را برای بهبود عملکرد حوزه مالی سازمان خواهم کرد و امیدوارم شاهد موفقیت های رو به رشد در این حوزه باشیم.

  
مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  6
مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  5
مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  4
مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  3
مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  2
مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  1

مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  9
مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  8

مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  7

مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی  10  

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵:۵۸
تعداد بازدید : ۲,۰۵۹
کد خبر : ۹,۳۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید