نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۶
 

اخبار

مراسم تودیع و معارفه رییس بهداشت و درمان صنعت نفت در قطب انرژی کشور

دوم خردادماه آیین تکریم و معارفه رییس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر با حضور دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان ، دکتر سید محمدرضا موالی زاده سرپرست مدیریت عملیات سازمان و مدیران منطقه و مسئولین ستادی و درمانی بهداشت و درمان بوشهر در سالن جلسات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت ، دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان ضمن گرامیداشت حماسه سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر از تلاش و مجاهدت کادر درمان که در سنگر مبارزه با ویروس کرونا مجاهدت می کنند، تقدیر و تشکر کرد .

وی در ادامه به اهمیت منطقه پارس جنوبی اشاره کرد و  از خدمات دکتر وحید مالکی در زمان حضور در منطقه تقدیر بعمل آورد و گفت : با توجه به نوع فعالیت های گسترده در این منطقه و حضور کارکنان صنعت نفت اولویت بهداشت و درمان ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب به ویژه در حوزه سلامت کار و سلامت روان کارکنان می باشد.

مدیرعامل سازمان با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کل کشور و تلاش کادر درمان برای پیشگیری و درمان بیماری افزود : کادر درمان با تمام انرژی خود در این مدت ، به جمعیت تحت پوشش خدمات شایسته ای ارائه کرده است .

دکتر هاشمی ادامه داد :  با توجه به نگاه ویژه سازمان به منطقه ویژه ، انتظار داریم همدلی بین صنعت و بهداشت و درمان بیش از گذشته باشد تا منجر به ارائه خدمات  مطلوب و با کیفیت شود.

وی به اهمیت HSE  ، سلامت کار و خانواده اشاره کرد و گفت : سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت باتوجه به ماهیت خود، درصدد این است تا با راه اندازی مراکز پیش بیمارستانی و سلامت کار و خانواده پیشگیری مقدم بر درمان را در کل صنعت نفت نهادینه کند.
دکتر هاشمی  به تغییر ساختار سازمان اشاره کرد و گفت؛ جهت افزایش بهره وری و ارائه خدمات با کیفیت مستقیم به کارکنان، ساختار سازمان به سمت عملیات تغییر پیدا کرده است و انتصاب مدیر عملیات سازمان برای تقویت این حوزه و حضور پررنگ در مناطق عملیاتی و رفع چالش ها و مشکلات خواهد بود.

در ادامه دکتر وحید مالکی عضو هییت مدیره سازمان و رییس اسبق بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر از همکاری تمام کارکنان منطقه تشکر کرد و گفت : حضور من در این منطقه مصادف شد با اپیدمی ویروس کرونا و تمام تلاش ما در این مدت ارائه خدمت با کیفیت بوده و خدا را شاکرم با حضور تیم همدل و همراه توانسته ایم سربلند از این مرحله خارج شویم به نحوی که در جلسات شرکت ملی نفت ایران ، مهندس کرباسیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل از زحمات و خدمات کادر درمان در منطقه ویژه پارس جنوبی تقدیر بعمل آورده است.

وی افزود : همکاری شرکت های منطقه با بهداشت و درمان قابل توجه بوده و خوشبختانه در این مدت هیچ گونه کمبودی در خصوص تجهیزات پزشکی و دارو در منطقه نداشتیم .

دکتر سعید گران پی رییس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر  از حسن اعتماد و حمایت های مدیرعامل سازمان تقدیر کرد و گفت : ما بدنبال افزایش کیفی و کمی خدمات در منطقه هستیم تا دیگر نیازی به سفر کارکنان یا خانواده ها برای دریافت خدمات تخصصی به دیگر مناطق نباشد .

وی ادامه داد: همکاری شرکت های منطقه با بهداشت و درمان صنعت نفت منجر به افزایش میزان رضایتمندی کارکنان خدوم صنعت نفت خواهد شد .

بهرام دشتی نژاد مشاور مدیرعامل در امور اجرایی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس  هم ضمن تقدیر از خدمات بهداشت و درمان ، حضور این سازمان را مایه دلگرمی کارکنان و خانواده ها عنوان کرد و گفت :  در مدیریت بحران بیماری کرونا شاهد از خودگذشتگی و جانفشانی تیم درمان با همدلی بودیم و باید قدردان زحمات آنان باشیم و خدا را شاکریم با حضور بهداشت و درمان در منطقه با توجه به جمعیت کارکنان میزان ابتلا و فوتی ها بالا نبوده و توانسته اند بیماری را به نحو شایسته مدیریت نمایند.

در ادامه مدیران حاضر در جلسه از زحمات دکتر مالکی تقدیر و با اعلام آمادگی به منظور همکاری های دوجانبه، برای دکتر گران پی در پذیرش مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کردند.

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵:۵۹
تعداد بازدید : ۱۳,۸۸۶
کد خبر : ۹,۳۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید