نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳
 

اخبار

کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان واکسینه شدند

مسئول کنترل عفونت بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان اعلام کرد: واکسیناسیون کرونا جهت کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت و هرمزگان بر اساس سند ملی واکسیناسیون با هماهنگی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بندرعباس، انجام شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان، مسئول کنترل عفونت بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان در این باره توضیح داد: از فروردین ماه واکسیناسیون بر اساس برنامه ریزی ها و اولویت های مشخص شده از سوی ستاد ملی کرونا بر اساس ردیف شغلی زمان بندی صورت گرفت  و تا 6 اردیبهشت ماه ادامه یافت .
مریم کوچکی افزود: در برنامه ریزی انجام شده پرسنل در تمامی رسته های شغلی واکسینه شدند و وضعیت سلامت آن ها بعد از انجام واکسیناسیون مورد پایش قرار گرفت .
وی اضافه کرد: واکسن های کووید-۱۹ که کارکنان با آن ها واکسینه شده اند  شامل بهارات(هند)، آسترازینکا(کره جنوبی)، اسپوتنیک وی(روسیه) و سینوفارم (چینی) است.
کوچکی اظهار کرد: با اشاره به شعار سازمان بهداشت جهانی مبنی بر اینکه واکسنی بهتر است که در دسترس قرار دارد، باید گفت  هر واکسنی که در مراکز بهداشتی تزریق می‌شود، مؤثر و خوب است .
مسئول کنترل عفونت بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان عنوان کرد: تاکنون بیش از 80 درصد کارکنان واکسینه شده اند و در این بین نیز  تعدادی دوز دوم واکسن را دریافت کرده اند و خوشبختانه تاکنون هیچ گزارشی از وجود مشکلات حاد ناشی از تزریق واکسن در کارکنان نداشته ایم .
به گفته کوچکی، ۹۶ درصد پرسنل هرمزگان نیز تاکنون واکسینه شده اند و برای نفرات باقی مانده هم هماهنگی صورت گرفته  که در فرصت های بعدی در اولویت تزریق قرار بگیرند.

 

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱
تعداد بازدید : ۱۳,۲۳۷
کد خبر : ۹,۳۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید