نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۳۷
 

اخبار

به منظور مدیریت بحران موج چهارم کرونا انجام شد

انتقال کلینیک های تخصصی بیمارستان مرکزی نفت تهران به درمانگاه ها

به منظور مدیریت بحران کرونا، ارایه خدمات پزشکی بیش از 52 کلینیک تخصصی بیمارستان نفت تهران ، به چهاردرمانگاه سلامت خانواده پاسداران، آزادی ، امام حسین(ع) و فجر انتقال یافت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران،با افزایش تعداد مبتلایان کرونا درموج چهارم این بیماری ، بخش های بیشتری از بیمارستان مرکزی نفت تهران به  درمان و بستری مبتلایان کووید19 اختصاص یافت و  ارایه خدمات کلینیک های تخصصی به درمانگاه های تابعه انتقال یافت.

دکتر سرداری پور معاون بیمارستان و دارو درمان  بهداشت و درمان صنعت نفت تهران ، با تاکید برخطر بالای ابتلا به کرونا برای مراجعین  غیر کرونایی ،از بیماران  مبتلا به بیماری های مزمن و تجدید نسخ ، درخواست کرد با هماهنگی تلفنی به بیمارستان مرکزی نفت تهران و درمانگاه های تابعه مراجعه کنند.

وی افزود: غیر از موارد اورژانس،افراد قبل ازحضور در مراکز درمانی اعم از بیمارستان و درمانگاه های تابعه ، حتما ازطریق تماس با سامانه  1519 و سامانه نوبت دهی از حضور پزشک  در درمانگاه مربوطه ، اطلاع کسب کنندوسپس به مراکز درمانی مراجعه کنند.

سرداری پور تاکید کرد: براساس تصمیمات  کمیته بحران کرونا در بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران،  پزشکان کلینیک های تخصصی داخلی، آنکولوژی، عفونی، ریه، نفرولوژی ،جراحی  وداخلی قلب، علاوه بر ارایه مشاوره های لازم به  بیماران کرونایی  در کلینیک بیمارستان مرکزی نفت تهران هم حضور دارند و به مراجعین بیمارستان خدمات ارایه  می کنند، با این وجود  توصیه می شود به منظور حفظ  سلامتی  افراد  از ابتلا به کرونا برای حضور در بیمارستان نیز از مرکز تلفن بیمارستان  اطلاعات لازم را کسب کنند.

در حال حاضر، کلینیک های تخصصی  داخلی اعصاب ، ارتوپدی، قلب، چشم، اورولوژی و غدد به درمانگاه های  سلامت خانواده در سطح شهر تهران منتقل شده است.

برپایه این گزارش،  پس از پایان  موج  چهارم کرونا و برگشت اوضاع به حالت عادی ، مجددا  کلینیک های  تخصصی بیمارستان مرکزی نفت به شرایط  قبل  بر می گردد.

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶
تعداد بازدید : ۱۴,۲۲۰
کد خبر : ۹,۱۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید