نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۷
 

اخبار

واکسینه شدن کلیه کارکنان درمانی و غیردرمانی در آینده ای نزدیک

کلیه پرسنل بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان صنعت نفت ماهشهر، دکتر افخم السادات موسوی معاونت بیمارستان ضمن اعلام این خبر افزود:از اواخر بهمن ماه ۹۹ واکسیناسیون کادر درمان در بیمارستان صنایع پتروشیمی با همکاری شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان شروع شد و طی چندین نوبت و با رعایت اولویت های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت انجام گرفت.

وی ادامه داد: تاکنون ۳۸۷ نفر از پرسنل نوبت اول واکسن را دریافت کرده که از بین آنها ٢٢٧ نفر  هر دو نوبت به آنها تزریق شده است.شایان ذکر است واکسن های تزریق شده شامل واکسن اسپوتنیک وی ، کوواکسین و آسترازنکا بوده است.

دکتر موسوی در پایان گفت: ۲۳۰ سهمیه ی واکسن نیز روز شنبه مورخ ۴ اردیبهشت ماه به منظور پوشش تقریبا صد در صدی کلیه ی کارکنان شاغل در بهداشت و درمان اعم از کادر درمانی و پشتیبانی در اختیار بیمارستان قرار خواهد گرفت.

افتتاح و راه اندازی سومین بخش کرونا در بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر

دکتر ناصر امیرپور رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر ضمن اعلام این خبر گفت:  بدنبال تداوم وضعیت قرمز در شهرستان بندرماهشهر و افزایش تعداد بیماران بدحال مبتلا به کووید19 ، ظرفیت بخشهای  کرونا 1 و کرونا 2  تکمیل شد ، لذا بمنظور رفاه حال بیماران ، مدیریت تختهای بستری و ارائه خدمات درمانی مطلوب تر ، بخش بستری موقت بیماران در چهارم اردیبهشت ماه تجهیز و راه اندازی شد.

وی ادامه داد: در این بخش بیمارانی که نیاز به تزریق روزانه داروی کووید 19 دارند ولی اندیکاسیون قطعی برای بستری ندارند با تشکیل پرونده ی بستری موقت، پذیرش شده که پس از دریافت داروی مورد نیاز بطور موقت ترخیص می شوند و روز بعد مجددا برا ی دریافت دارو به بخش مراجعه می نمایند

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۴۴
تعداد بازدید : ۱۴,۱۲۱
کد خبر : ۹,۱۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید