نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۴۲
 

اخبار

تشکیل اولین کمیته راهبردی اقتصاد سلامت در سازمان

کمیته راهبردی اقتصاد سلامت با هدف استفاده از روشهای نوین برای مدیریت منابع درآمدی ، بودجه سلامت و هزینه های سلامت در سازمان تشکیل شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت،دکتر طاهره جعفری مدیر برنامه ریزی این سازمان با اشاره به تشکیل اولین کمیته راهبردی اقتصاد سلامت در سازمان گفت : باتوجه  به نگرش مدیر عامل سازمان در اتخاذ روشهای نوین برای مدیریت منابع درآمدی ، بودجه سلامت، هزینه های سلامت و توجه ویژه به  شاخص های  بهره وری و کارآیی در سازمان های سلامت محور ، کمیته راهبردی اقتصاد سلامت متشکل از صاحب نظران حوزه اقتصاد ، اقتصاد سلامت ، مدیریت مالی ، برنامه ریزی و افراد با سوابق خدمتی در صنعت نفت تشکیل  شد.

وی افزود :  در این کمیته با بهره گیری از ارزیابی و تحلیل شرایط آتی با تکیه بر روش های علمی ، برنامه های راهبردی برای کنترل هزینه ها با استفاده بهینه از منابع موجود در راستای تامین سلامت جمعیت تحت پوشش سازمان ارائه می شود.

مدیر برنامه ریزی سازمان تصریح کرد :  نگاه حاکم بر این کمیته ، استقرار چرخه سیاست‌گذاری مدیریت و اقتصاد سلامت  است که در پی جلسات و اتخاذ راهبردهای کلان ، تیم های اجرایی با نگرش مرتبط جهت تدوین سیاست های اجرایی در تمام سطوح مدیریتی  تشکیل شود تا در راستای رسیدن به اهداف کلان ، با برنامه‌ریزی گام به گام و منطبق با استفاده بهینه از منابع در دسترس ، سازمان را بهره‌‌ور و آن ‌را با تغییرات گسترده محیط بیرونی هماهنگ کند .

وی خاطر نشان کرد : در کنار جلب رضایت کارکنان و گیرندگان نهایی خدمات، سیاست‌های ابلاغی سلامت به بهترین شکل ممکن اجرا و موجبات بهبود شاخص‌های سلامت در بهداشت و درمان صنعت نفت  را فراهم کند


خبر کمیته  4
خبر کمیته  3
خبر کمیته  2
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۰۳
تعداد بازدید : ۴,۰۰۴
کد خبر : ۸,۹۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید