نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۲
 

اخبار

بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد در سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اجرایی شد

آیین نامه بودجه و انضباط مالی 1400 در سازمان و پیش نویس تفاهم نامه بودجه ستاد و مناطق در آخرین جلسه سال 99 رونمایی شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، با توجه به اینکه دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان پیاده سازی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد را در دستور کار قرار داده بود  ، طی ماه های اخیر پس از برگزاری جلسات متعدد با حضور مدیران ستادی و مشاور سازمان در حوزه بودجه ، آیین نامه بودجه و انضباط مالی 1400 در سازمان و پیش نویس تفاهم نامه بودجه ستاد و مناطق آماده شد تا در ماه های ابتدایی سال آینده تفاهم نامه های بودجه ایی مبادله گردد .

 امروز 25 اسفند ماه با حضور مدیرعامل ، مدیران و روسا ستادی و روسا مناطق سازمان جلسه ایی با هدف رونمایی از  آیین نامه بودجه و انضباط مالی 1400 در سازمان و پیش نویس تفاهم نامه بودجه ستاد و مناطق برگزار شد.

دکتر سید مهدی  هاشمی مدیرعامل سازمان  با تاکید بر لزوم اجرایی این نظام گفت : انتظار من از مناطق پذیرفتن نقش خود در مدیریت هزینه ها و درآمد هاست .

وی افزود : این موضوع روشی برای ابتکار عمل مناطق در مدیریت بودجه است ، در سال جدید رویکرد سازمان در بحث عملکرد از وضعیت توصیفی به وضعیت قابل سنجش تغییر خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان  تصریح کرد : حرفه درمان حرفه مهارت محوری است ، افزایش عملکرد در مراکز  سازمان علاوه بر اثرات مالی در کیفیت خدمات هم موثر خواهد بود .

دکتر رامین رحیمی نیا مدیر بودجه و منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران در ادامه این نشست به  بیان تجربیات پیاده سازی این طرح در سازمان خود پرداخت و اثرات مثبت این طرح را مطرح کرد.

وی ادامه داد : ارزشمندی سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت رضایتمندی ذینفعان خود با ارائه خدمات با کیفیت است ، مناطق سازمان باید این فرصت را مغتنم بشمارند و از این اعتماد مدیر ارشد ، برای پیشبرد تفاهم نامه استفاده نمایند.

در ادامه مدیران ستادی نظرات و دیدگاه های خود را بیان کرده و بر مزایا شفافیت و انضباط مالی که منجر به اثرات مثبت و ارتقا سازمان خواهد شد  تاکید نمودند همچنین  روسا مناطق  که بصورت آنلاین در جلسه حضور داشتند سوالات را مطرح کردند.

 
خبر بودجه ریزی 3
خبر بودجه ریزی 2
خبر بودجه ریزی 1

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۲۸
تعداد بازدید : ۱۷,۴۰۱
کد خبر : ۸,۹۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید