نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۷
 

اخبار

تشکیل اتاق فکر سازمان با حضور مدیران ارشد صنعت

تشکیل اولین اتاق فکر سازمان با هدف تولید ایده های نو در راستای رفع چالش ها و مشکلات و توسعه کیفی خدمات با حضور تیم DBA سازمان بسیج در ایام دهه فجر برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، در دهه مبارک فجر با حضور مدیران ارشد صنعت نفت با هماهنگی بسیج وزرات نفت برای نخستین بار اتاق فکر در راستای  خرد جمعی و مشارکت بین بخشی که نیاز  اصلی در بهبود عملکرد نظام های سلامت می باشد تشکیل شد .

دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان با تاکید بر استفاده از روش های نوین در مدیریت گفت : انتخاب بهترین راهکار علمی و بکارگیری روشهای نوین مدیریت و تجارب موفق  منجر به تحقق اهداف  سازمان و تخصیص بهینه منابع در راستای  ارتقا سلامت جمعیت تحت پوشش خواهد شد.

وی افزود : برای بهبود وضعیت ﺳﺎزﻣﺎن  راه ﺣﻞ ﻫﺎی ﻣﺪﻳﺮﻳﺘﻲ ﻣﺘﻔﺎوت وجود دارد که امیدواریم با تشکیل این اتاق فکر شاهد توسعه کیفی در سازمان باشیم.

دکتر محمدعلی فلاح مهرجردی فرمانده بسیج وزارت نفت  نیز با تقدیر از حمایت های مدیرعامل سازمان برای تشکیل این کمیته افزود : بسیج در تمامی حوزه ها فعالیت های چشم گیری داشته و امیدواریم این اتاق فکر با توجه به شناخت اعضا از قوانین و مقررات بتواند در تصمیمات مدیریتی نقش قابل توجهی ایفا کند.

 
عکس جلسه 3
عکس جلسه 2
عکس جلسه 1

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸
تعداد بازدید : ۱۸,۴۵۶
کد خبر : ۸,۷۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید