نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۶
 

اخبار

چابک سازی و توانمندی سازمان با ارتقا صلاحیت حرفه ایی نیروها

دکتر هاشمی مدیرعامل سازمان در هشتمین جلسه هفتگی با روسا و مدیران ستادی بر تهیه و تنظیم شرح وظایف نیروها و آموزش حرفه ایی آنان در راستای توانمند سازی و چابک سازی سازمان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، این جلسه امروز 18 بهمن ماه با حضور روسا و مدیران ستادی و روسا دو منطقه اهواز و بوشهر بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد که  در ابتدا دکتر جهانبخش امینی رییس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات به ادامه ارائه گزارش بازرسی از مناطق پرداخت و در خصوص همکاری با واحد سلامت در جهت شناسایی فساد های اداری موضوعاتی را مطرح کرد.

در ادامه با توجه به دستور مدیرعامل سازمان مبنی بر ممنوعیت جذب نیرو در تمامی رشته ها  و تغییر رسته شغلی کارکنان حوزه درمان ، امیر قائم پناه مدیر منابع انسانی به ارسال نامه به تمامی مناطق در راستای اجرایی شدن این دستور العمل توضیحاتی را ارائه کرد و سپس دکتر آشتیانی رییس بیمارستان نفت تهران از آغاز جابه جایی کادر درمان از واحد های اداری به  واحد درمانی خبر داد .

مدیر منابع انسانی سازمان در ادامه گزارشی در خصوص اعلام نظر مدیران و روسا در جهت استانداردسازی  نحوه برگزاری آزمون های جذب و نظارت بر روند جذب موضوعاتی را مطرح کرد و تعیین  شد که در جلسه آینده در این خصوص تمامی نظرات بررسی و دستورالعمل تهیه شود.

علیرضا فارسیان رییس فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان با اعلام ثبت 270 نسخ در  (paperless)  بهداشت و درمان صنعت نفت تهران گفت : امروز بخش آزمایشگاه هم به این نرم افزار متصل می شود و در آینده بسیار نزدیک واحد تصویر برداری هم به آن اضافه خواهد شد.

دکتر وحید مالکی رییس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با تقدیر از حمایت های مدیرعامل و مدیران ستادی از بهره برداری دو دستگاه آمبولانس در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت : تمام تلاش ما این است که بخش PCR  عسلویه را تا پایان بهمن ماه راه اندازیم کنیم.

جلسه هشتم مدیرعامل 5
جلسه هشتم مدیرعامل 1
جلسه هشتم مدیرعامل 4 
جلسه هشتم مدیرعامل 2
جلسه هشتم مدیرعامل 3
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۱۷
تعداد بازدید : ۱۷,۹۵۷
کد خبر : ۸,۷۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید