نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸
 

اخبار

دیدار با خانواده شهدا یک وظیفه است

مدیرعامل سازمان با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت ، دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل این سازمان در دیدار از دو خانواده شهید عین بین و امیری که با حضور دکتر جهانبخش امینی رییس امور ایثارگران ، سیده فاطمه اولیایی رییس روابط عمومی و مریم ستوده رییس امور مددکاری برگزار شد با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی  اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

رییس امور ایثارگران سازمان  با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدر دان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

دکتر جهانبخش امینی در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.

  دیدار با خانواده شهدا 5
دیدار با خانواده شهدا 4
دیدار با خانواده شهدا 7
دیدار با خانواده شهدا 6
دیدار با خانواده شهدا 1
دیدار با خانواده شهدا 3
دیدار با خانواده شهدا 2
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۱۸,۴۱۸
کد خبر : ۸,۷۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید