نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۳
 

اخبار

خبر خوش مدیرعامل

در آستانه روز پرستار، هدیه روز پرستار اهدا می شود

دومین جلسه هفتگی مدیرعامل سازمان با روسا و مدیران ستادی با هدف بررسی روند پیگیری موضوعات جلسه اول و اهدا هدیه به پرستاران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت، دکتر مهدی هاشمی مدیرعامل مجموعه در ابتدا جلسه ، خبر موافقت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در خصوص اهدا هدیه به پرستاران در گرامیداشت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را داد.

در ادامه روند پیگیری موضوعات جلسه گذشته بررسی شد و مدیرعامل سازمان بر تشکیل کارگروه ستادی جهت بررسی نقاط قوت و ضعف مناطق علی الخصوص ارائه خدمات در مناطق عملیاتی را تاکید کرد.

دکتر بهرام دهقان رییس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز که بصورت آنلاین در جلسه شرکت داشت ، از سفر مدیرعامل به منطقه قدردانی کرد و حضور ایشان را مایع دلگرمی برای کارکنان و با اهمیت در جهت رفع مشکلات و چالش ها عنوان کرد.

دکتر وحید مالکی رییس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر گزارشی از مشکلات و چالش های بازسازی بیمارستان توحید جم،کمبود آمبولانس و تهیه و توزیع دارو در منطقه را ارائه کرد ، در ادامه مدیرعامل سازمان با تاکید بر اهمیت حوزه طب صنعتی  در منطقه عسلویه ، از مدیران و روسا ستادی خواست تا موضوع مطرح شده را پیگیری نمایند.

در این جلسه مباحث دیگری از جمله بررسی طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان پیمانکاری،اثربخشی لحاظ نمودن طرح ارتقا نظام بهره وری ،پیگیری روند پروژه های عمرانی در اهواز و بوشهر ،طرح تبدیل وضعیت پزشکان عمومی پرکیس به پیمانکاری توسط مدیران و روسا مطرح و بررسی شد.


جلسه هفتگی مدیرعامل
جلسه هفتگی مدیرعامل
هییت مدیره
۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۱۹,۸۸۲
کد خبر : ۸,۴۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید