نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۵
 

اخبار

گزارش تصویری/مراسم تقدیر از ایثارگران ستاد سازمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

به منظور بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان ، دکتر محمدعلی فلاح مهرجردی فرمانده بسیج وزارت نفت از ایثارگران ستاد سازمان تقدیر شد.

مدیرعامل سازمان در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم ، هفته دفاع مقدس را فرصتی ارزشمند برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه دانست و گفت : باید با تلاشی فراگیر حماسه های دوران دفاع مقدس به عنوان سند اقتدار و عظمت ایران اسلامی ثبت و ماندگار شود .

وی افزود  : آسایش و امنیت موجود در کشور  نتیجه جانفشانی ها و از خود گذشتی جوانان در زمان انقلاب و جنگ است و وظیفه امروز ما حفظ آن در این شرایط سخت است.

دکتر سمیع تصریح کرد : تحریم های اقتصادی و اپیدمی کرونا ویروس موجود بروز مشکلات معیشتی و فشار زندگی بر روی دوش مردم عزیزمان شده و وظیفه ما این است که با روحیه جهاد و ایثارگری این بار و فشار را از روی دوش مردم بکاهیم.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ادامه داد : ماهیت سازمان متولی سلامت خانواده بزرگ صنعت نفت و ارائه خدمات درمانی به مردم بومی منطقه در جنوب کشور که تاسیسات نفت و گاز وجود دارد است و امیدواریم با تلاش و پشتکار ایمم وظیفه خطیر را بدرستی انجام دهیم و شاهد ریشه کن شد این ویروس منحوس و بهبود شرایط اقتصادی مردم در کشور باشیم.

گفتنی است در این مراسم از ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی دکتر جهانبخش امینی ، دکتر امیر هوشنگ دقایقی،دکتر علیرضا قانعیان، سیروس ماچیانی و سید عبدالمجید شجاع با اهدا لوح تقدیر شد .عکس دفاع مقدس 5
عکس دفاع مقدس 4
عکس دفاع مقدس 3
عکس دفاع مقدس 2
عکس دفاع مقدس 1
۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰
تعداد بازدید : ۲۴,۴۷۲
کد خبر : ۷,۹۸۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید