نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۳
 

اخبار

تخصیص بودجه سازمان به صورت وضعیتی تغییر می یابد

پرداخت 4 شرکت اصلی به سازمان از وضعیت سرانه ای به صورت وضعیتی تغییر میکند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل این سازمان با اشاره به موضوع جلسه شورای معاونین و تبدیل وضعیت بودجه سرانه ای سازمان به صورت وضعیتی گفت : طبق  ابلاغیه مقام عالی وزارت در دیماه 1393 مبتنی بر راهبردهای سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به رییس صندوق بازنشستگی وقت ، موظف به اجرای ارائه گزارش عملکرد شدیم،در طول سالیان گذشته مناطق سازمان گزارش عملکرد ماهیانه ارائه داده اند و در سال اخیر تخصیص بودجه به مبنای ارائه گزارش عملکرد در سازمان صورت پذیرفته است. 
وی تاکید کرد : نوع پرداخت 4 شرکت اصلی به سازمان متفاوت شده  و از وضعیت سرانه ای به صورت وضعیتی تغییر میکند.
دکتر سمیع تصریح کرد :  سرانه در ردیف بودجه چهار شرکت اصلی وزارت نفت دیده شده و به میزان 13 درصد است ، تنها پرداخت آن بر مبنای ارائه گزارش عملکرد سازمان است.
وی با اشاره به ضرورت توجه به مدیریت هزینه ها ادامه داد: مدیریت مالی سازمان باید برآورد هزینه کرده و به چهار شرکت اعلام نماید و شرکت ها موظف به پرداخت یک دوازدهم بصورت علی الحساب در ابتدای هر ماه به سازمان هستند سپس صورتحساب های ماهیانه مناطق مطابق روالی که برای بازنشستگان به صندوق ارائه میشود، برای شاغلین نیز مشابه آن، اسناد ارائه شود و پس از سندرسی جهت تهاتر با یک دوازدهم علی الحساب به شرکت اصلی ارسال می شود .
مدیرعامل سازمان اظهار داشت : نقش اصلی سازمان افزایش بهره وری و کیفیت درمان در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی و صنعتی سازمان است و همچنان تاکید ویژه ای بر روی سیاست های سلامت محور و پیشگیرانه دارد ، لذا معاینات دوره ای طب کار ، غربالگری خانواده ها ، مراکز پزشکیاری که نقش stand by  ( استندبای ) در داخل فنس های عملیاتی را دارند ،خدمات به بومی ها از این طرح مستثنی بوده و با ارائه اسناد مثبته به چهار شرکت مستقیماً هزینه آن به حساب سازمان پرداخت خواهد شد.
وی ادامه داد : همچنین هزینه های سرمایه ای سازمان بابت تعمیرات و ساخت  و سازها و خرید تجهیزات سرمایه ای جداگانه و براساس نیز سازمان انجام و از محل بودجه 13درصد پرداخت خواهدشد.
دکتر سمیع بیان کرد : اجرای طرح جدید فرصت و انگیزه بیشتری را برای بهره وری و افزایش رضایتمندی مراجعین برای سازمان فراهم خواهد کرد و سازمان تمام توان خود را حوزه درمان مستقیم و مراقبت های پیشگیرانه متمرکز میکند  و فرآیند خرید خدمت از بخش دولتی و خصوصی و حوزه درمان غیرمستقیم که جزء وظایف ذاتی سازمان نمی باشد به صندوق بازنشستگی واگذار خواهد شد. 

 

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت خاطر نشان کرد : البته شرکت های واگذار شده و خصوصی از این طرح مستثنی هستند و سازمان بهداشت و درمان همچنان در قالب قراردادهای جداگانه و اخذ سرانه، خدمات به شرکت های واگذار شده را ادامه خواهد داد .
 
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۵۳
تعداد بازدید : ۳۰,۹۱۰
کد خبر : ۷,۲۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید