نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۹
 

اخبار

راه اندازی سامانه غربالگری ، پایش و پیگیری بیماری کوید 19

سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اقدام به راه اندازی سامانه خوداظهاری به ضرورت پایش ، غربالگری و پیشگیری از شیوع بیماری کووید 19 در محیط های کاری و نیز پیگیری افراد نیازمند قرنطینه در منزل یا محل کار، کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت این سامانه به منظور ضرورت پایش ، غربالگری و پیشگیری از شیوع بیماری کووید 19 در محیط های کاری و نیز پیگیری افراد نیازمند قرنطینه در منزل یا محل کار، در جهت خوداظهاری  راه اندازی شده است . دسترسی به سامانه از طریق وب سایت سازمان به آدرس https://www.piho.ir/fa/corona  جهت استفاده کارکنان رسمی ، قرارداد مدت معین،مدت موقت شاغل و بازنشسته و تحت تکفل ایشان فراهم می باشد .نحوه ورود به سامانه از طریق شماره پرسنلی و کد ملی شاغل امکان پذیر است.

۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۳۵
تعداد بازدید : ۳۰,۱۸۸
کد خبر : ۷,۰۲۲

نظرات بینندگان

اعظم منتخبی
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
1
0

سلام ایاغربالگری برای افرادبازمانده هم امکان پذیرهست؟من مشخصات بازمانده رامیزنم جواب نمیده

مجیدرضا ابارقی
۱۳۹۹/۰۱/۱۳
0
0

با عرض سلام و خسته نباشید به همه زحمت کشان عرصه سلامت من فقط یک سوال داشتم ، این که طب صنعتی وقتی لیست شاغلین high risck رو وبرای مدیران و روسا فرستاده و اعلام کردند که این افراد باید دور کاری انجام بدهند و درصورت نیاز حضور فیزیکی داشته باشند و‌میتوانند آن کال کارهاشون رو انجام بدهند ، آیا باز هم باید ما سر کار حضور داشته باشیم؟

کاظم ذره پرور امانی
۱۳۹۹/۰۱/۲۲
0
0

خیلی خوبه سیستم پایش سلامت به صورت سازمانی هم راه اندازی شد

حمیدرضا حسن پور
۱۳۹۹/۰۲/۰۳
0
0

با سلام و تشکر از ایجاد سایت پایش بده به تازگی عمل باز قلب و تعویض دو دریچه و رگ آئورت انجام داده ام و دوره نقاهتم به تازگی تمام شده آیا با توجه به این باید در محل کار حضور فیزیکی داشته باشم


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید