نسخه قدیم سال جهش تولید

امروز سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳
 

اخبار

امکانات و آمادگی های لازم برای مقابله با ویروس کرونا /خوشبختانه 12 نفر با حال عمومی مساعد ترخیص شدند.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از آماده باش کامل بیمارستان صنعت نفت تهران در وضعیت کنونی برای مقابله با گسترش ویروس کرونا خبر داد و گفت:تا کنون 40 نفر در بیمارستان صنعت نفت تهران بستری شدند که خوشبختانه 12 نفر با حال عمومی مساعد ترخیص شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت ، دکتر حبیب اله سمیع در بازدید از بیماران بستری شده در بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران  گفت : ما در راستای آمادگی برای پذیرش و درمان موارد ابتلا به ویروس کرونا، یک بخش داخلی مردان با ظرفیت ۳۰ تخت و یک بخش ICU  داخلی با ظرفیت ۶ تخت فراهم کرده ایم که به طور کامل ایزوله و قرنطینه هستند.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تصریح کرد :  از ابتدا اسفندماه تا کنون 40 نفر در بیمارستان صنعت نفت تهران بستری شدند که خوشبختانه 12 نفر با حال عمومی مساعد ترخیص شدند، پیشگیری در اولویت است و عمل به توصیه های   بهداشتی  وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بسیار اهمیت دارد .

وی با بیان این که کلیه مراکز بهداشتی و درمانی نفت در سطح کشور آماده پذیرش مراجعین مشکوک به ویروس کرونا هستند، افزود: در بخش اورژانس بیمارستان های نفت به ویژه شهرهای پرجمعیت مانند تهران و اهواز، واحد تریاژ موارد مشکوک مبتلا به این ویروس از سایر مراجعین مقاصد دیگر درمانی جدا پذیرش شده و مورد رسیدگی قرار می گیرند .

دکتر سمیع در خصوص امکانات و آمادگی های لازم در مراکز صنعت نفت گفت : این اطمینان خاطر را به تمامی خانواده بزرگ صنعت نفت می دهیم که در این شرایط هم همکاران ما در اقصی نقاط کشور  پشتیبان هستند و از ارائه هرگونه خدمتی دریغ نمی کنند و روزانه گزارش عملکرد 9 بیمارستان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بررسی می شود.

دکتر سمیع گفت: همکاران نفتی می توانند از طریق وب سایت بیمارستان نفت تهران و نیز تماس با مرکز تلفن با شماره 1519 با همکاران ما در ارتباط باشند و خدمات درمانی لازم را دریافت کنند.


بیمارستان نفت تهران/بازدید
بیمارستان نفت تهران/بازدید
بیمارستان نفت تهران/بازدید


۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۴۹
تعداد بازدید : ۴,۰۲۵
کد خبر : ۶,۸۷۶

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
0
0

با سلام و احترام کادر درمان که انقدر زحمت می کشند ۱۵ سال هست که پاداش آخر سال دریافت نکرده اند و مرتبا از قسمتهای دیگر وزارت نفت می شنوند که پاداش آخر سال گرفته اند .حداقل کاری که برای تشکر از این عزیزان می شد انجام داد که پاداش آخر سال داده شود


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید