نسخه قدیم سال جهش تولید

امروز دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳
 

اخبار

امکانات و آمادگی های لازم برای مقابله با ویروس کرونا /خوشبختانه 12 نفر با حال عمومی مساعد ترخیص شدند.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از آماده باش کامل بیمارستان صنعت نفت تهران در وضعیت کنونی برای مقابله با گسترش ویروس کرونا خبر داد و گفت:تا کنون 40 نفر در بیمارستان صنعت نفت تهران بستری شدند که خوشبختانه 12 نفر با حال عمومی مساعد ترخیص شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت ، دکتر حبیب اله سمیع در بازدید از بیماران بستری شده در بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران  گفت : ما در راستای آمادگی برای پذیرش و درمان موارد ابتلا به ویروس کرونا، یک بخش داخلی مردان با ظرفیت ۳۰ تخت و یک بخش ICU  داخلی با ظرفیت ۶ تخت فراهم کرده ایم که به طور کامل ایزوله و قرنطینه هستند.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تصریح کرد :  از ابتدا اسفندماه تا کنون 40 نفر در بیمارستان صنعت نفت تهران بستری شدند که خوشبختانه 12 نفر با حال عمومی مساعد ترخیص شدند، پیشگیری در اولویت است و عمل به توصیه های   بهداشتی  وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بسیار اهمیت دارد .

وی با بیان این که کلیه مراکز بهداشتی و درمانی نفت در سطح کشور آماده پذیرش مراجعین مشکوک به ویروس کرونا هستند، افزود: در بخش اورژانس بیمارستان های نفت به ویژه شهرهای پرجمعیت مانند تهران و اهواز، واحد تریاژ موارد مشکوک مبتلا به این ویروس از سایر مراجعین مقاصد دیگر درمانی جدا پذیرش شده و مورد رسیدگی قرار می گیرند .

دکتر سمیع در خصوص امکانات و آمادگی های لازم در مراکز صنعت نفت گفت : این اطمینان خاطر را به تمامی خانواده بزرگ صنعت نفت می دهیم که در این شرایط هم همکاران ما در اقصی نقاط کشور  پشتیبان هستند و از ارائه هرگونه خدمتی دریغ نمی کنند و روزانه گزارش عملکرد 9 بیمارستان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بررسی می شود.

دکتر سمیع گفت: همکاران نفتی می توانند از طریق وب سایت بیمارستان نفت تهران و نیز تماس با مرکز تلفن با شماره 1519 با همکاران ما در ارتباط باشند و خدمات درمانی لازم را دریافت کنند.


بیمارستان نفت تهران/بازدید
بیمارستان نفت تهران/بازدید
بیمارستان نفت تهران/بازدید


۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۴۹
تعداد بازدید : ۴۲۵
کد خبر : ۶,۸۷۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید