نسخه قدیم سال جهش تولید

امروز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۰:۴۶
 

اخبار

ویزیت 300 خانوار دراردوی جهادی بهداشت و درمان نفت

در اردوی جهادی تیم پزشکی بهداشت ودرمان نفت تهران وسازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به 300 خانوار مدد جویان تحت پوشش موسسه خیریه سید الکریم شهرری خدمات پزشکی ودرمانی ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران، این اردوی جهادی با هماهنگی واحد بسیج بهداشت ودرمان تهران و سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت، درحسینیه حضرت علی اکبر شهرری با ویزیت سرپایی و ارایه دیگرخدمات پزشکی به مدد جویان تحت پوشش موسسه  خیریه  سید الکریم  شهر ری( شامل ایتام وزنان سرپرست خانوارو خانواده ایشان) روز پنجشنبه به مدت  8 ساعت برقرار بود.

شایان ذکر است حضور متخصص  اطفال، زنان، ارتوپدی، مشاور تغذیه و سه پزشک حاذق و با تجربه عمومی کیفیت خدمت رسانی را به سطح مطلوبی رسانده  بود و موجبات  ارائه خدمات تخصصی به مراجعین را در زمینه های مربوطه فراهم کرد.

  تحویل دارو به صورت سرپایی و رایگان وارجاع نسخ مربوط به بیماری های خاص که مشکلاتی برای تامین آنها وجود دارد به مراجع مربوطه برای رفع تامین داروی مورد نیاز این افراد وخدمات پرستاری چون  تزریقات ، قند خون، اندازه گیری فشار خون، پانسمان  هم از دیگر برنامه های این  گروه کاری بود.

همچنین در کنار ارائه خدمات پزشکی ارائه  300 پکیج لوازم التحریر برای دانش آموزان  تحت پوشش موسسه و مراجعین و 300  پک  مسواک و خمیر دندان و توزیع گوشت  قربانی نذری  نیز از برنامه های جانبی  در این روز بود.این  خدمات  توسط  تیم 24 نفره از کارکنان سازمان بهداشت و درمان  صنعت نفت و بهداشت و درمان  تهران اعم ازپزشک، کارکنان بسیج، اداری و مالی ، روابط عمومی، خدمات و حمل ونقل  و تعدادی از همکاران بازنشسته ارائه شد.

 


اردو جهادی 6
اردو جهادی 5
اردو جهادی 4
اردو جهادی 3
اردو جهادی 2
اردو جهادی 1
۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۱,۵۳۳
کد خبر : ۳,۷۵۵

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۳۹۷/۱۰/۱۱
0
0

خدا قوت امیدوارم سالم باشید

ناشناس
۱۳۹۷/۱۰/۱۱
0
0

احسنت


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید