نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۳۸
 

اخبار

برگزاری جلسات معرفی طرح گسترش درمان غیر مستقیم در سطح مناطق سازمان

به منظور معرفی و نحوه ی اجرای طرح گسترش درمان غیر مستقیم در سطح کشور از اول شهریور و فرایند اجرای آن جلسات متعددی با حضور روسا و معاونین مناطق مختلف بهداشت و درمان صنعت نفت برگزار شد.
به منظور معرفی و نحوه ی اجرای طرح گسترش درمان غیر مستقیم در سطح کشور از اول شهریور و فرایند اجرای  آن جلسات متعددی با حضور روسا  و معاونین مناطق مختلف بهداشت و درمان صنعت نفت برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت؛ بعد از تصویب هیات مدیره سازمان در خصوص اجرای گسترش طرح درمان غیر مستقیم در سطح کشور از اول شهریور ماه سال جاری روسا و معاونین مناطق مختلف به منظور تشریح مراحل اجرایی و پوشش دهی آن نشست های متعددی با حضور مسئولین و کارکنان شرکت های نفتی در سطح کشور برگزار کردند که به همین منظور دکتر فولادی رییس بهداشت ودرمان صنعت نفت مسجدسلیمان،دکتر دکتر نوریان رئیس بهداشت ودرمان نفت شمال کشور، دکتر مظفری رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری و دکتر باقری رئیس بیمارستان توحید جم  طی نشست هایی با کارکنان مراکز و مدیران ارشد و کارکنان رسمی شرکت بهره برداری نفت و گاز دستورالعمل گسترش درمان غیرمستقیم را تشریح کردند.

گفتنی است هدف از برگزاری این جلسات ارائه جزئیات این طرح ، هدف از اجرای آن و در ادامه پاسخگویی به سوالات است.

طرح گسترش درمان غیرمستقیم ، با هدف افزایش حق انتخاب کارکنان صنعت نفت در دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی از تاریخ اول شهریور ماه سال جاری در سراسر کشور اجرایی می شود .

 

جلسه شرح1

 

جلسه شرح2

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱
تعداد بازدید : ۵۵۱
کد خبر : ۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید