نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰
 

اخبار

حفظ سلامتی جانبازان و معلولان از وظایف سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت است

رئیس امور ورزش سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت: حفظ سلامتی جانبازان و معلولان از وظایف سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت است

دکتر قاسم طالع، رئیس بازرسی و امور ورزش سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به میزبانی سازمان در مسابقات جانبازان و معلولان شاغل در شرکت ملی نفت گفت : طبق برنامه تقویم ورزشی مسابقات داخلی، شرکت ها به صورت سالانه حضور پیدا کرده و هر دو سال یکبار نیز در المپیاد ورزشی شرکت ملی نفت به رقابت می پردازند..

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، دکتر طالع در خصوص نحوه برگزاری مسابقات گفت:افرادی که در المپیاد مسابقات شرکت ملی نفت در رشته تخصصی خود صاحب مقام شوند به عنوان نفرات برتر در مسابقات المپیاد ورزات نفت که بین چهار شرکت اصلی یعنی شرکت گاز، پتروشیمی ، شرکت ملی نفت و پالایش و پخش برگزار می شود به رقابت می پرازند.

وی افزود :  هر دوره المپیاد دو سال یکبار برگزار می شود و امسال سومین دوره ای است که سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت میزبانی برگزاری مسابقات جانبازان و معلولان شرکت ملی نفت را برعهده دارد.

رییس امور ورزش سازمان تصریح کرد: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در دو دوره قبل توانسته بود رضایت نسبی شرکت کنندگان در مسابقات را جلب کند به همین دلیل روسای ورزشی شرکت ملی نفت تمایل داشتند تا میزبانی این دوره از مسابقات نیز به عهده سازمان و میزبانی بهداشت و درمان صنعت نفت  فارس و هرمزگان باشد.

دکتر طالع اذعان داشت:این رضایتمندی جز در سایه تلاش، زحمات مستمر و قابل توجه همکاران بهداشت و درمان فارس میسر نمی شود. گفتنی است ، بهداشت و درمان فارس در دو دوره گذشته نیز میزبان این مسابقات بوده است.

وی ادامه داد :   اخرین جلسه توجیهی مسابقات با حضور مسئولین ورزش برگزار شد تا بتوانیم آمار دقیقی از افراد شرکت کننده در این مسابقات داشته باشیم.بهداشت و درمان فارس از اول تا هفتم آذر ماه میزبان این دوره از مسابقات خواهد بود و گروه های مختلف ورزشی نیز در زمان بندی های اعلام شده با یکدیگر در رشته های شنا، تنیس روی میز،فوتسال، دارت،تیراندازی و شطرنج به رقابت خواهند پرداخت.

دکتر قاسم طالع در توضیح هدف از برگزاری چنین برنامه ای گفت :« ورزش، یکی از مولفه های اصلی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به عنوان متولی سلامت در صنعت است که وظیفه اصلی خود را حفظ سلامت کارکنان می داند.

جانبازان و معلولان ضایعاتی را از دوران جنگ با خود به یادگار دارند که به مرور زمان و با افزایش سن شدت می یابد.برگزاری این مسابقات علاوه بر اینکه فضای فرهنگی را برای عزیزان شرکت کننده فراهم می کندبه بهبود وضعیت جسمانی شرکت کنندگان نیز می پردازد.

جانبازان و معلولان عزیز در این مسابقات و در کنار دوستی و همدلی به رقابت با یکدیگر می پردازند. برگزاری چنین مسابقاتی انرژی مضاعفی را به همکاران می بخشد تا بتوانند با انرژی بیشتری به محل کار خود بازگشته و به فعالیت های خود ادامه داده و در نهایت با روحیه مناسبی بتوانند خانواده خود را مدیریت کنند زیرا افرادی که در زمان جنگ در منطقه های عملیاتی بوده اند، خواسته و ناخواسته تحت فشارهای روحی از آن دوران هستند که هراز گاهی آزرده خاطرشان می کند و برگزاری این مسابقات در مدت یک هفته می تواند واکسن ایمنی باشد تا خانواده های این عزیزان نیز از برکت آرامشی که بر آنها حاکم می شود، بهره مند شوند.

tale1

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲
تعداد بازدید : ۲,۳۷۹
کد خبر : ۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید