نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۳۸
 

اخبار

مراسم تودیع و معارفه رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری برگزار شد

مدیرعامل سازمان در این مراسم گفت : انتظار دارم مدیریت جدید بهداشت و درمان آغاجاری با تعامل و استفاده از همه ظرفیت ها منشا خدمات مفیدی برای مردم منطقه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان صنعت نفت آغاجاری ؛ مراسم تودیع و معارفه رئیس این منطقه با حضور دکتر سیدمهدی هاشمی مدیرعامل سازمان و تعدادی از مدیران و روسای ستادی و منطقه ای برگزار شد .

ابتدا حجت الاسلام و المسلمین حسینی منش امام جمعه شهرستان امیدیه با تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار گفت : همانگونه که حضرت زینب در زمان واقعه کربلا از بیماران تیمار داری می کرد  ، پرستاران نیز  از زمان شیوع  کرونا  تا کنون با ایثار و فداکاری زینب گونه خود در خدمت بیماران بودند و ما از همه پرستاران پرتلاش و صبور تشکر و تقدیر می نماییم.

وی به محرومیت منطقه اشاره و ابراز امیدواری کرد که مردم بومی منطقه از ظرفیت ها و امکانات پزشکی صنعت نفت بیشتر بهره مند شود.

سپس دکتر سید مهدی هاشمی مدیر عامل سازمان با تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س)  و روز پرستار  از زحمات دکتر فرید خدری رئیس سابق بهداشت و درمان آغاجاری  تقدیر و تشکر کرد و  گفت: انتظار دارم مدیریت جدید بهداشت و درمان منطقه آغاجاری با تعامل و استفاده از همه ظرفیت ها منشا خدمات مفیدی برای مردم بشود.

وی بر تخصیص امکانات پزشکی به مناطق عملیاتی تاکید و اظهار داشت: امیدوارم با اولویت بندی نیازهای پزشکی منطقه به نحوی برنامه‌ ریزی شود تا حداکثر استفاده و بهره وری لحاظ گردد.

در ادامه دکتر رضا آموزش طی سخنانی ضمن خوش آمدگویی به دکتر مهدی هاشمی مدیر عامل سازمان و هئیت همراه ، روسا و مسئولین حاضر در سالن و همچنین تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار ، از خدمات ارزنده دکتر فرید خدری رئیس سابق بهداشت و درمان تشکر و قدردانی کرد و گفت: در جهت پیشبرد اهداف سازمان و ارائه خدمات مطلوب  به مردم منطقه در دوره تصدی مسولیت بهداشت و درمان تمام تلاش خود را به کار خواهم بست.

رئیس بهداشت ودرمان منطقه آغاجاری تعامل با شرکت های تحت پوشش وزارت نفت ، ادارات و سازمان ها ،تکریم بیماران و مراجعین ، توجه به خواسته های همکاران و استفاده از توانمندی های آنان را از اولویت های کاری خود برشمرد.

تودیع و معارفه

تودیع و معارفه
۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۳
تعداد بازدید : ۲,۳۴۰
کد خبر : ۱۰,۱۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید