نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۸:۱۴
 

اخبار

افتتاح و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن و مخزن 30 تنی اکسیژن در بیمارستان صنایع پتروشیمی

مراسم افتتاح و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن و مخزن 30 تنی اکسیژن در بیمارستان صنایع پتروشیمی با حضور مدیرعامل سازمان و جمعی از مدیران عامل شرکتهای پتروشیمی و مقامات محلی شهرستان بندرماهشهر و بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر، دکتر ناصر امیرپور رئیس این مرکز ضمن قدردانی از حمایت ها و پشتیبانی های  مدیرعامل سازمان و مدیر عامل سازمان منطقه ویژه گفت: سرانجام تلاش ها به نتیجه رسید و بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر به دستگاه سی تی اسکن مدرن و به روز و همچنین مخزن 30 تنی اکسیژن مجهز شد تا گامی دیگر در راستای افزایش رضایتمندی جمعیت تحت پوشش این مرکز و مردم منطقه برداشته شود.

وی با اشاره به سابقه این مرکز، تعامل مثبت و سازنده با مدیران عامل پتروشیمی منطقه را یکی از دلایل موفقیت مجموعه تحت مدیریت خود برشمرد و افزود: با تلاش و همت جمعي تمامی دست اندرکاران، پروژه های این مرکز یکی پس از دیگری به بهره برداری میرسند تا شاهد ارتقاء کیفیت  و ارائه بیش از پیش خدمات سازمان به کارکنان شریف صنعت نفت و خانواده های این عزیزان باشیم.

دکتر امیرپور در خصوص دستگاههای خریداری شده توضیح داد: دستگاه سی تی اسکن خریداری شده  16 اسلایس است که دارای بالاترین رزولوشن تصویر با پایین ترین میزان دوز رسیده به بیمار در بین 16 اسلایس های دنیا می باشد ، این دستگاه قابلیت سی تی cardiac - آنژیو ریه- سی تی و آنژیو مغز و گردن – سی تی آنژیو اندام تحتانی و اندام فوقانی – سی تی آنژیو شکم و ... کیس های 3D کیس های تی ویرچوال کولونوسکوپی و سی تی ویرچوال برونکوسکوپی را دارد. همچنین تصویربردای با این دستگاه برای بیماران تا وزن 150کیلوگرم امکانپذیر است.

وی در خصوص مخزن سی تنی اکسیژن نیز افزود: از مزایای مخزن 30 تنی اکسیژن عدم نیاز به برق – کارکرد مداوم با خلوص 99.9 درصد – عدم نیاز به فضای مسقف و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی- نداشتن آلودگی صوتی و عمرکارکرد بالا است.

در ادامه مدیر عامل سازمان ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: پرستاران در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند که متحمل زحمات فراوانی شدند که این خدمات خیر و برکت در زندگیشان می شود و زبان ما از وصف فداکاری آنان قاصر است.

وی ادامه داد : وظیفه سازمان بهداشت و درمان ارائه خدمات با کیفیت به جمعت تحت پوشش و مردم منطقه می باشد که توانستیم  برای رفع دغدغه های درمانی جمعیت تحت پوشش و مردم  بندرماهشهر با حمایت شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه ،بیمارستان صنایع پتروشیمی به دستگاه سی تی اسکن نسل جدید و مخزن 30 تنی اکسیژن  تجهیز کنیم.

مهندس شهیدی نیا نیز در این خصوص توضیح داد: جهت تجهیز بیمارستان صنایع پتروشیمی، دستگاه سی تی اسکن پیشرفته ای به مبلغ ۹۵ میلیارد ریال و همچنین یک مخزن 30تنی  اکسیژن با مبلغ ۲۵ میلیارد ریال برای کاهش دغدغه مردم در حوزه بهداشت و درمان توسط شورای راهبردی خریداری شد.

عکس ماهشهر 4
عکس ماهشهر 3
عکس ماهشهر 2
عکس ماهشهر 1

نفیسه هوشیار
۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۱,۴۸۱
کد خبر : ۱۰,۱۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید