نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۶
 

اخبار

افزایش رضایتمندی کارکنان زحمت کش صنعت نفت، هدف طرح درمان غیر مستقیم است

دکتر کلانتری در جمع مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:هدف از اجرای طرح درمان غیر مستقیم افزایش رضایتمندی کارکنان زحمت کش صنعت نفت است
دکتر فرهاد کلانتری رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و ماهشهر درجمع مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های زیر مجموعه آن طرح خدمات درمان غیر مستقیم سازمان را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز ؛دکتر فرهاد کلانتری رئیس بهداشت و درمان این مرکز به همراه معاونین خود با حضور در جمع مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های زیر مجموعه آن در منطقه جنوب(اهواز،مسجدسلیمان،آغاجاری و گچساران)با اشاره به آغاز طرح درمان غیر مستقیم از اول شهریور ماه در سطح کشور اهداف،مشمولین،فرانشیز،نحوه مراجعه به مراکز طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد را تشریح کرد.
عضو هیئت مدیره سازمان هدف اصلی از اجرای این طرح را رضایتمندی کارکنان زحمت کش صنعت نفت بیان کرد.
دکتر کلانتری در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح سامانه بحران بهداشت و درمان اهواز پرداخت و گفت :از سال 91 تا کنون برنامه ریزی و تمرین مداوم انجام دادیم تا 353 نفر را در سامانه بحران ساماندهی و با هم هماهنگ کنیم و امروز با توجه به اقدامات انجام شده آمادگی پذیرش انبوه مصدوم را داریم و مانور پذیرش 150 بیمار همزمان رانیز با موفقیت برگزار کردیم.
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز  و ماهشهر با اشاره به اهمیت هماهنگی در بحران های احتمالی افزود:  در مواقع بحران نیازمند هماهنگی در بالاترین سطح مدیریت تا پایین ترین رده های عملیاتی هستیم و باید در جهت افزایش هماهنگی بین مدیران ارشد شرکت ملی ماطق نفتخیز جنوب و شرکت های زیر مجموعه با بهداشت و درمان باشیم.
مهندس بیژن عالیپور مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به بحران اخیر در پتروشیمی بوعلی هماهنگی مدیریتی در هنگام بروز بحران را بسیار مهم و آمادگی برای مقابله با بحران های احتمالی بخصوص در مناطق عملیاتی به دلیل خطرات موجود را حیاتی توصیف کرد .
در این جلسه مقرر شد کارگروهی متشکل از بهداشت و درمان اهواز و HSE شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب جهت ایجاد حداکثر هماهنگی و اجرای طرح های مشترک در زمینه مدیریت بحران در سطح منطقه تشکیل شود.

۳ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۴۱۱
کد خبر : ۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید