نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰
 

اخبار

کاهش مراجعات غیر ضروری در کرونا با "پترویزیت"

نرم افزار پترویزیت با هدف کاهش بار مراجعات غیر ضرور بیماران به مراکز درمانی برای نخستین بار در بهداشت و درمان صنعت نفت راه اندازی شد.

دکتر محمد سلاسل رییس  مرکز سلامت خانواده صنعت نفت آزادی با اعلام این خبر گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا  و محدودیت های رفت و آمد در مراکز درمانی ، برای ارائه خدمات با کیفیت با استفاده  از فضای مجازی و دنیای دیجیتال روش نوینی را در درمانگاه آزادی آغاز کردیم .

وی افزود : با دستور دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان از دیماه امسال نرم افزاری بعنوان پترویزیت برای ویزیت از راه دور بیماران  کلید خورد و بومی سازی آن در سطح صنعت نفت آغاز شد.

رییس مرکز سلامت خانواده صنعت نفت آزادی  تصریح کرد : در آستانه مبعث حضرت رسول اکرم (ص) این پروژه در درمانگاه آزادی که بعد از بیمارستان صنعت نفت تهران بزرگترین مرکز درمانی صنعت نفت در تهران است آغاز بکار می کند ، درگام اول هفت پزشک خانواده که در این درمانگاه شاغل هستند با استفاده  از این نرم افزار بیماران را تحت پوشش قرار میدهند.

دکتر سلاسل با اشاره به اینکه این نرم افزار برای نخستین بار است که در بهداشت و درمان صنعت نفت آغاز بکار میکند ، گفت : بیماران میتواند با نصب این نرم افزار در گوشی های همراه خود به راحتی با پزشک خانواده از طریق تماس تصویری ، مکالمه صوتی و نوشتاری در تماس باشند.

وی هدف از راه اندازی این نرم افزار را کاهش بار مراجعات غیر ضرور بیماران به مراکز درمانی عنوان کرد و افزود: هر فرد تحت پوشش سه بار در ماه میتواند از این نرم افزار جهت ویزیت غیر حضوری استفاده نماید.

رییس مرکز سلامت خانواده صنعت نفت آزادی با تاکید بر اینکه استفاده از این نرم افزار جایگزین ویزیت حضوری نیست گفت : در صورتی که بیمار نیاز به مراجعه حضوری دارد میتواند با استفاده از روش های وقت دهی  به پزشک خود مراجعه  نماید و این نرم افزار بیشتر با هدف مشاوره به بیماران برای کنترل رفت و آمد ها استفاده میشود


۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۱۳
تعداد بازدید : ۱۸,۱۳۴
کد خبر : ۸,۹۲۶

نظرات بینندگان

نوردوست
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
0
0

لینک نرم افزار هم بگذارید لطفا

نجف حق شعار
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
0
0

باسلام هرچه گشتم اپلیکیشن موردنظر را درگوگل پلی پیدانکردم.به سایرنرم افزارها هم اعتمادی ندارم. لطفاً راهنمایی بفرمائید. باسپاس از شما بخاطر این کارانسان دوستانه وخداپسندانه.

علی رامین
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
0
0

سایت www.ovizit.ir در دسترس نیست. در playstore این اپ پیدا نمیشه. لطفا بررسی بفرمایید


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید