نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۷
 

اخبار

​جذب نیرو در تمامی رشته ها و تغییر رسته شغلی کارکنان حوزه درمان ممنوع شد

هفتمین جلسه هفتگی مدیرعامل سازمان با روسا و مدیران ستادی ، با تاکید دکتر هاشمی بر ممنوع شدن جذب نیرو در تمامی رشته ها و تغییر رسته در حوزه درمان به دیگر حوزه ها در بهداشت و درمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، در ابتدا جلسه دکتر پیمان فریدنیا رییس سلامت کار و HSE سازمان ، با اشاره به روند کاهشی مبتلایان به کووید 19 ،گزارشی از آمار تعداد افراد مبتلا در هفته گذشته ، تعداد بیماران بستری و سرپایی در مناطق مختلف، تعداد روز های بستری شده ارائه کرد .

دکتر جهانبخش امینی رییس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات گزارشی جامع از اقدامات این  حوزه در مناطق سازمان ارائه کرد و بر اصلاح روند فرایند ها و پیشگیری از وقوع فساد اداری در سازمان و بستن روزنه های فساد تاکید کرد.

وی در گزارش خود به مواردی اشاره کرد که منجر به دستور مدیرعامل سازمان مبنی بر ممنوعیت جذب نیرو در تمامی رشته ها  و تغییر رسته شغلی کارکنان حوزه درمان در بهداشت و درمان صنعت نفت شد.

دکتر سید مهدی هاشمی با تاکید بر تغییر روش و اصلاح فرآیندها گفت : باید استاندارد سازی استفاده از نیروی انسانی در کل سازمان اجرایی شود تا بیشترین بازدهی را در رسته های مختلف شغلی داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان عنوان کرد :  الزام تدوین دستورالعمل مشترک حوزه سلامت و بیمارستان های نفت تهران و اهواز برای تدوین فرایند صحیح حوزه درمان غیر مستقیم و خرید تجهیزات مصرفی در دستور کار قرار بگیرد.

در ادامه امیر قائم پناه مدیرمنابع انسانی  بعنوان دبیر جلسه به طرح موضوعات جلسات گذشته از جمله (پیگیری پیشرفت  پروژه های عمرانی اهواز ، راه اندازی بخش  PCR  بوشهر ، راه اندازی (paperless) بهداشت و درمان صنعت نفت تهران ) پرداخت که  مدیریت مهندسی و ساختمان و رییس فناوری ارتباطات و اطلاعات گزارشی را ارائه کردند.


جلسه هفتم
خبر جلسه هفتم

جلسه هفتگی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۱۷,۸۸۰
کد خبر : ۸,۶۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید