نسخه قدیم سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۳
 

اخبار

دکتر سمیع : عملکرد واحد دارویی سازمان ، مطلوب است

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در جلسه داروسازان سازمان که در سالن جلسات ستاد با حضور دکتر حمیدرضا محمودی رییس امور دارویی و جمعی از داروسازان مناطق برگزار شد از عملکرد این واحد تقدیر کرد و گفت : عملکرد واحد دارویی سازمان ، مطلوب بوده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت ، دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل این مجموعه ضمن گرامیداشت 5 شهریورماه روز داروساز گفت : نواقص و مشکلاتی در سالهای گذشته بود که خوشبختانه با حسن توجه و عملکرد امور دارویی در کل مناطق برطرف شده است، این حوزه بعنوان پشتیبان  واحد های درمانی از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با اشاره به سیستم خرید متمرکز دارویی گفت: با سیستم خرید متمرکز دارویی توانستیم در کل هزینه‌های دارویی سازمان صرفه‌جویی کنیم، این روند سبب ارائه تخفیف حداکثری ازسوی شرکت‌های طرف قرارداد است .
 مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت  ادامه داد : در سال گذشته ۱۶۱ میلیارد تومان دارو به شکل متمرکز خریداری و در مناطق توزیع شد، و موجب ارائه تخفیف ۸  میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی از سوی شرکت های دارویی شد.
دکتر سمیع یکی دیگر از اقدامات مناسب در حوزه امور دارویی را نظارت بر انبار دارویی در مناطق  عنوان کرد و گفت : خوشبختانه وضع بیمارستان‌های تحت پوشش این سازمان در زمینه تهیه دارو در اپیدمی کرونا ویروس مطلوب بوده، در حال حاضر داروهایی که مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته اند به میزان کافی برای درمان بیماران کرونایی تهیه شده و با استفاده این داروها نتایج خوبی حاصل شده است.
گفتنی است در این جلسه مدیرعامل سازمان با اهدا لوح از داروسازان نمونه سازمان تقدیر کرد.
داروساز
داروساز
داروساز

۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۰۲
تعداد بازدید : ۲۷,۳۷۹
کد خبر : ۷,۸۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید