نسخه قدیم سال رونق تولید 

امروز یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۴۳

اخبار

خبر خوش مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت؛کارانه پزشکان حذف نمی شود

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ضمن تکذیب خبر حذف کارانه پزشکان اعلام کرد: مبنای پرداخت کارانه در سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، دستورعمل کارانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، دکتر حبیب الله سمیع با اشاره به تفاوت‌های نوع پرداخت در دو وزارتخانه نفت و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تلاش سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و تأکید وزارت نفت براین است که پرداخت ها با دستورعمل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور همخوانی داشته باشد.

وی تأکید کرد: در نشست‌های اخیر و مباحث مطرح شده در مدیریت سازمان و مدیریت‌های ارشد وزارت نفت هیچگاه موضوع حذف پرداخت کارانه مطرح نبوده است بلکه تغییراتی برای اصلاح این دستورعمل منطبق با ضوابط طرح تحول سلامت و مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شده که سرانجام به یک دستورعمل جامع و روزآمد بدل شده است.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ابراز امیدواری کرد که دستورعمل یادشده در آینده‌‌ نزدیک در قالب یک فوق العاده مستمر و دائمی مراحل تصویب نهایی را پشت سر بگذارد و ابلاغ شود.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۶۲۶
کد خبر : ۳,۹۶۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید