نسخه قدیم سال رونق تولید 

امروز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۱۷

اخبار

با حضور مدیرعامل سازمان

بخش آندوسکوپی درمانگاه آزادی نفت راه اندازی شد

بخش آندوسکوپی درمانگاه سلامت خانواده آزادی ، با حضوردکتر حبیب اله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و دکتر علی بهزادی رییس بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران و تعدادی از روسا و مدیران کارکنان سازمان بهداشت ودرمان نفت راه اندازی شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان  بهداشت و درمان صنعت نفت ، دکتر سمیع  با حضور در درمانگاه آزادی بخش آندوسکوپی را با اجرا بر روی یکی از بیماران، افتتاح کرد.
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در تجهیز درمانگاه گفت : با اجرای طرح تجهیز درمانگاه سلامت خانواده آزادی ، در آینده ای نزدیک تعداد مراجعین به بیمارستان مرکزی نفت  50 درصد کاهش می یابد.

 دکترسمیع با تاکید برنصب سه دستگاه آندوسکوپی در درمانگاه آزادی گفت : این سه دستگاه جدید ترین و پیشرفته ترین  دستگاه های آندوسکوپی درسطح کشور است  و دارای آخرین فناوری روز است.

وی افزود: تا قبل از پایان سال 97  همه برنامه های تجهیز درمانگاه  خانواده آزادی  به تدریج اجرایی می شود تا از تمامی ظرفیت این درمانگاه استفاده شود.

 مدیرعامل سازمان با اشاره به استفاده از نرم افزار " جی آی اس "  که  مراجعین شاغل وبازنشسته را جانمایی می کند گفت: براساس اطلاعات  استخراج شده از این نرم افزار،  نزدیک  به یک دوم ازخانواده نفت  کارکنان و بازنشستگان نفت درغرب تهران  ساکن هستند.

دکتر  سمیع یادآورشد:  با توجه به قرارگیری بیمارستان مرکزی نفت در منطقه  تجاری و محدوده  طرح  ترافیک، تردد  بیماران به این بیمارستان با مشکلاتی همراه است از این رو تلاش می شود با  تجهیز  درمانگاه آزادی و توسعه تخصص های سرپایی خدمات فول و تخصصی سرپایی برای همکاران فراهم شود و بیماران همه خدمات  تخصی را بتواند ازدرمانگاه آزادی بگیرند و فقط برای اعمال جراحی و بستری به بیمارستان مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان نفت با بیان اینکه سونوگرافی، تصویربرداری ، شیمی درمانی سرپایی و بخش تخصصی دیالیز ازدیگر بخش هایی است که به زودی  در درمانگاه خانواده آزادی راه اندازی می شوند افزود:  برای تامین دستگاه تراکم استخوان نیزمناقصه انجام شده است ودرآینده نزدیک، این دستگاه خریداری و نصب می شود و برنامه های تشخیص ودرمان  پوکی استخوان این درمانگاه نیز اجرایی می شود تا حد امکان  مراجعان از خدمات  بیمارستان مرکزی  نفت بی نیاز شوند.

وی با اشاره به اهمیت دسترسی این مرکز درمانی پیش بینی کرد: با تجهیز درمانگاه آزادی،  روزانه هزار تا هزار و پانصد نفر به این مرکز مراجعه میکنند.

مدیرعامل سازمان بهداشت ودرمان نفت خاطر نشان کرد: درخرید تجهیزات مورد نیازدرمانگاه خانواده آزادی  ورژن بالا و جدید بودن دستگاه ها مد نظر است  و بعضا همین امر موجب می شود نسبت تجهیزات این مرکز درمانی نسبت به تجهیزات بیمارستان مرکزی نفت پیشرفته تر باشد.

 درمانگاه سلامت خانواده آزادی درغرب تهران فضایی درحدود ده هزارمترمربع مساحت  دارد و حدود 22 هزار نفراز جمعیت کارکنان صنعت نفت را تحت پوشش دارد؛ ازاین رو ارائه خدمات  تخصصی و سرپایی  دراین درمانگاه ازاهمیت ویژه ای برخورداراست.

دندانپزشکی، فیزیوتراپی، داخلی،  قلب و آندوسکوپی از جمله خدمات جدیدی هستند  که ازابتدای امسال دردرمانگاه سلامت خانواده آزادی ارائه شده اند.

راه اندازی آندوسکوبی 3
راه اندازی آندوسکوبی 2
راه اندازی آندوسکوبی 1

۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۵۴۰
کد خبر : ۳,۳۰۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید