در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
به گزارش پايگاه اطلاع رساني بهداشت و درمان صنعت نفت ، طي پيامي دكتر مجيد رزاقي سالروز بزرگداشت ابوعلي سينا و روز پزشك را به همكاران ارجمند تبريك گفت .
1 شهريور 1395
تیم نرم افزار بهداشت ودرمان صنعت نفت اصفهان از هفته گذشته نصب نرم افزار سخن دو را در شهرهای ساری ، محمود آباد و رشت به پایان رساند و طی برنامه ریزی زمانی در نظرگرفته شده این نرم افزار طی هفته های آینده در شهرهای مشهد ، شیراز و تبریز نیز نصب و مورد بهره برداری قرارخواهد گرفت.
31 امرداد 1395
دكتر فرهاد كلانتري رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و ماهشهر درجمع مديران ارشد شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و شركت هاي زير مجموعه آن طرح خدمات درمان غير مستقيم سازمان را تشريح كرد.
30 امرداد 1395
دکتر قاسم طالع، رئیس بازرسی و امور ورزش سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به میزبانی سازمان در مسابقات جانبازان و معلولان شاغل در شرکت ملی نفت گفت : طبق برنامه تقویم ورزشی مسابقات داخلی، شرکت ها به صورت سالانه حضور پیدا کرده و هر دو سال یکبار نیز در المپیاد ورزشی شرکت ملی نفت به رقابت می پردازند..
28 امرداد 1395
به منظور معرفی و نحوه ی اجرای طرح گسترش درمان غیر مستقیم در سطح کشور از اول شهریور ماه و فرایند اجرای آن جلسات متعددی با حضور روسا و معاونین مناطق مختلف بهداشت و درمان صنعت نفت برگزار شد.
28 امرداد 1395
همزمان با آغاز هفته دولت 8 پروژه عمرانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در مناطق اهواز،شیراز،اراک،سرخس،تبریز،قم و خارک به بهره برداری خواهد رسید.
27 امرداد 1395
به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ، دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان به همراه تني چند از مسئولين ضمن ديدار با دكتر محمد معياري رييس امور ايثارگران و دارالقرآن سازمان از زحمات ارزشمند همكاران آزاده سازمان تقدير و تشكر كرد .
27 امرداد 1395
دکتر مشتری دوست با اشاره به مأموریت سازمان در حفظ و ارتقا سلامت خانواده صنعت نفت گفت: ارزیابی مناطق در ارائه کمی و کیفی خدمات سلامت با جدیت بیشتری انجام می شود.
26 امرداد 1395
در طرح گسترش خدمات درمان غیر مستقیم که از اول شهریور ماه سال جاری در سراسر کشور اجرایی می شود تمامی همکاران شاغل تحت پوشش می توانند علاوه بر استفاده رایگان از خدمات مراکز درمانی سازمان و مراکز دولتی با پرداخت فرانشیز از خدمات دیگر مراکز تشخیصي – درمانی سطح کشور بدون نیاز به صدور معرفی نامه استفاده نمایند.
26 امرداد 1395
ابراهيم برمك از كاركنان امور مالي بهداشت و درمان اهواز موفق به صعود به قله دماوند شد و داریوش اکسیر پرسنل واحد سلامت کار و HSE ماهشهر با رکاب زنی از مرز بازرگان به ترکیه و گرجستان سفر کرد.
25 امرداد 1395
جمعه , 5 شهريور 1395 ب.ظ


ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

درمانبنر تبريك روز داروساز
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.