پادكست آز
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
ابولا یک بیماری ویروسی است که توسط ویروس ابولا ایجاد می شود. این ویروس پس از وارد شدن به بدن نوعی بیماری تب دار و خونریزی دهنده ایجاد می کند که در 50 تا 90 درصد بیماران علامت دار به مرگ منجر میشود.
7 مهر 1393
تیم کوهنوردی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر ، بمناسبت هفته دفاع مقدس و روز شکست حصر آبادان به کوه تنگه مال آقا صعود کردند.
7 مهر 1393
دکتر سمیع در کمیته تغذیه سالم سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت عنوان کرد :
اصلاح الگوی تغذیه مهمترین عامل در کاهش بیماریها
مدیر عامل سازمان در کمیته تغذیه سالم که با حضور اعضاء و نمایندگان شرکتهای مختلف از سطح وزات نفت برگزار شد بر اصلاح الگوی تغذیه خانواده صنعت نفت تأکید کرد.
6 مهر 1393
به منظور گراميداشت هفته دفاع مقدس با حضور مديرعامل، رئيس بهداشت و درمان، فرمانده بسيج و همکاران ایثارگر و بسیجی بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران، مراسمی در سالن آمفی تئاتر بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران برگزار شد.
6 مهر 1393
دومين نشست شوراي عالي پزشكي وزارد نفت در سال جاري با حضور اعضاء در بهداشت ودرمان صنعت نفت اهواز برگزارشد.
6 مهر 1393
کمیته تغذیه سالم با حضور مدیر عامل سازمان ،اعضا و نمایندگانی از شرکتهای تابعه وزارت نفت در ستاد سازمان برگزار شد.
6 مهر 1393
دکتر جبیب اله سمیع طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به آزادگان , جانبازان , ایثارگران و خانواده های شهدای سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تبریک گفت .
2 مهر 1393
بيمارستان بزرگ نفت اهواز در سال 93 از سوي دفتر نظارت و اعتبار بخشي امور درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي حائز رتبه درجه يك عالي شد.
2 مهر 1393
به مناسبت هفته دفاع مقدس اردوی فرهنگی ،ورزشی خانوادگی حوزه بسیج سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت با حضور دکترسمیع مدیرعامل ، دکتر فلاح رییس حوزه بسیج سازمان ، دکتر مروی رییس روابط عمومی و جمعی از همکاران و خانواده های ایشان در مجتمع ورزشی تهرانسر برپا شد. در این اردوی فرهنگی ورزشی دکتر سمیع از جانبازان گردان شهادت با اهداء هدایایی تقدیر کرد.
30 شهريور 1393
دکترقاسم طالع رئیس بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت طی بازدید از بخش ها و واحدهای درمانی بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان از نزدیک با پرستاران و کارکنان این مرکز به گفتگو پرداخت ودیدگاه حوزه بازرسی و نحوه رسیدگی و پیگیری این واحد را تشریح کرد.
30 شهريور 1393
چهار شنبه , 10 مهر 1393 ق.ظ
ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد

وضعیت کنونی: آفتابی
26 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:19 حداکثر دما:32

موجودات كوچكامور بانوان صنعت نفتجشنواره روابط عمومي هاي برتر93