پادكست آز
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
در نشست صمیمی مسئولان واحدها و جمعی از پزشکان بهداشت و درمان گچساران مطرح شد:
تلاش برای توسعه سلامت در خانواده بزرگ صنعت نفت
نشست صمیمی پرسش و پاسخ رئیس بازرسی و رسیدگی به شکایات و رئیس روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با مسئولان واحدها و جمعی از پزشکان گچساران در دو نوبت برگزار شد.
7 امرداد 1394
مدیرعامل سازمان و مدیران ستادی از درمانگاه خانواده گلستان، پلی کلینیک مرکزی موقت و پروژه دردست ساخت پلی کلینیک مرکزی بهداشت ودرمان صنعت نفت شمالغرب کشور بازدید کردند.
7 امرداد 1394
نشست صمیمی پرسش و پاسخ رئیس بازرسی و رسیدگی به شکایات و رئیس روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با مسئولان واحدها و جمعی پزشکان گچساران در دو نوبت برگزار شد.
6 امرداد 1394
دكتر مظفري در نشست هم انديشي مديران شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري اولویت بهداشت و درمان صنعت نفت را ایجاد رضایت مندی با ارائه خدمات مناسب عنوان کرد.
5 امرداد 1394
دكتر قاسم طالع رئيس ورزش، سید عبدالرسول حميدي رئيس روابط عمومي و مسئولان امور ورزش مناطق ١٩ گانه سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت از مدرسه فوتبال بهداشت ودرمان صنعت نفت فارس و تمرینات تیم در زمین چمن بازدید کردند.
5 امرداد 1394
طی حکمی از طرف دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان ؛ سید شهرام الدین توکلی را به عنوان مشاور مدیرعامل در امور فناوری ارتباطات و اطلاعات منصوب شد.
31 تير 1394
دکتر قریب :عدم آگاهی مناسب و نبود معاینات دوره ای در پیشرفت سرطان تاثیر بسزایی دارد.
21 تير 1394
دکتر حبیب اله سمیع متخصص داخلی و مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با حضور در نماز جماعت ساختمان مرکزی وزارت نفت رعایت برخی نکات تغذیه ای را به کارکنان شریف صنعت نفت یادآور شد.
14 تير 1394
10 هزار جلد کتابچه با موضوع روزه داری با حفظ سلامت در مناطق 19 گانه سازمان توزیع شد.
14 تير 1394
جراح بیمارستان فوق تخصصی بزرگ نفت تهران ميانگين سنی که در صنعت نفت درگیر با چاقی مفرط هستند به ٢٥تا ٣٠ سالگي تقليل يافته است و این نشان از چاقی زود رس در بین خانواده صنعت نفت است.
11 تير 1394
شنبه , 10 امرداد 1394 ق.ظ
ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
28 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:26 حداکثر دما:37

كلينيك عصر