در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
بازیکن پیشین تیم ملی فوتسال ایران با گلایه از مدیران ورزشی به ویژه فوتبالی ها گفت: در تمام مدت بیماری و بستری شدن در بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران حتی یک نفر از مدیران ورزشی به پاس زحمات من برای تیم ملی یادی از من نکرد و تنها چند دوست نزدیک فوتسالی و آقای فردوسی پور بودند که بنده را مورد لطف قراردادند.
7 ارديبهشت 1395
رییس واحد مطالعات استراتژیک و ارزیابی عملکرد، هدف از تدوین سند چشم انداز و برنامه راهبردی را ترسیم نقشه راه سازمان برای ارائه خدمات سلامت با کیفیت و مطلوب به خانواده بزرگ صنعت نفت عنوان کرد و گفت : خوشبختانه برنامه راهبردی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مورد تایید مدیران ارشد وزارت نفت قرار گرفته است.
7 ارديبهشت 1395
دکتر حبیب اله سمیع با بیان این که برند سازمانها در سایه توجه به مبحث مسئولیت اجتماعی ارتقا می یابد، اقدام وزارت نفت را در پیشگامی برای برگزاری همایشی مرتبط با این موضوع ستودنی خواند.
6 ارديبهشت 1395
طی حکمی از سوی دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان ، مهدی فریبرز قنادان به عنوان دبیر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب شد.
6 ارديبهشت 1395
جلسه هم اندیشی و بررسی راهکارهای مناسب برای افزایش رضایتمندی بازنشستگان صنعت نفت شمال کشور از خدمات درمانی با حضور رییس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور و نمایندگان کانون و صندوق بازنشستگی برگزار شد.
6 ارديبهشت 1395
طی حکمی از سوی دکتر مهدی نیکودل مدیربرنامه ریزی سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت؛ دکتر مسلم شریفی به عنوان رییس واحد مطالعات استراتژیک و ارزیابی عملکرد منصوب شد.
6 ارديبهشت 1395
به مناسبت روز جهاني بهداشت چهارمين همايش پياده روي خانواده بزرگ صنعت نفت اهواز با هدف آشنا سازي كاركنان صنعت نفت و خانواده هاي آنان با بيماري ديابت و راه هاي پيشگيري از آن برگزار شد.
5 ارديبهشت 1395
همزمان با ولادت امام علی (ع) اولین ورزشگاه بانوان بهداشت و درمان صنعت نفت به نام شهیده "مریم فرهانیان" با حضور دکتر قاسم طالع رییس ورزش و تربیت بدنی سازمان،دکتر رضا مسعودی سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان و خانواده این شهید در آبادان افتتاح شد.
4 ارديبهشت 1395
هیات مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به همراه جمعی از مدیران و معاونان از سرخس بازدید کردند.
1 ارديبهشت 1395
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت گفت: با هدف رفاه حال کارکنان این صنعت و خانواده های آنان، ٦ مرکز درمانی در نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد.
1 ارديبهشت 1395
سه شنبه , 14 ارديبهشت 1395 ق.ظ


ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.