در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان سیروس ماچیانی بعنوان رییس کمیته فنی و بازرگانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب شد.
29 مهر 1395
در حکمی از سوی دکتر علی بهزادی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، سید اکبر میر رحیم به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران منصوب شد.
28 مهر 1395
دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان در پيامي ضمن تبريك 26 مهرماه روز تربيت بدني و ورزش و آغاز هفته تربیت بدنی از تلاش تمام دست اندركاران امور ورزش بهداشت و درمان صنعت نفت قدرداني كرد ،در پيام دكتر حبیب اله سمیع آمده است:
26 مهر 1395
دکتر قاسم طالع رییس امور ورزش و تربیت بدنی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در رابطه با اهمیت ورزش در زندگی فردی می گوید:ورزش، بر جنبه های گوناگون فرد اثرمی گذارد. حرکات ورزشی، از یکسو قدرت و توانایی جسمانی را افزایش می دهد و از سوی دیگر، باعث سلامت روح انسان می شود.
26 مهر 1395
دکتر صادقی ایجاد پرونده سلامت برای تک تک کارکنان به عنوان یک ضرورت و جزو ایده آل های ما در حوزه سلامت روان است.البته در سند جامع سلامت روانی و اجتماعی تدوین شده در شورای سلامت بهداشت روان کشور پیش بینی شده است که در کنار پرونده های مربوط به سلامت جسمانی در حوزه پزشکی خانواده ، بتوانیم به موازات آن برای هر یک از افراد تحت پوشش پرونده سلامت و روان تعیین کنیم.
25 مهر 1395
رئیس امور دارویی و تجهیزات پزشکی مصرفی بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران از راه اندازی مرکز اطلاعات دارویی در این بیمارستان خبر داد.
24 مهر 1395
رییس شورای تخصصی سلامت روان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از رونمایی سند جامع سلامت روانی،اجتماعی صنعت نفت همزمان با هفته بهداشت روان خبر داد .
24 مهر 1395
دومين دستگاه كمي لومينسانس آزمايشگاه بيمارستان بزرگ نفت اهواز با سرعت 200 تست در ساعت و دقت فوق العاده راه اندازي شد.
20 مهر 1395
در پی سلسله نشست های بررسی مسائل و مشکلات کارکنان مناطق مختلف ، این بار هم رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان نشستی از جنس صمیمیت با کارکنان درمانگاه فجر و شهرک مروارید برگزار کرد.
20 مهر 1395
در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی، مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور مدیران و کارکنان صنعت نفت در مقبره الشهدای گمنام وزارت نفت برگزار شد.
19 مهر 1395
یک شنبه , 2 آبان 1395 ق.ظ


ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

درمانبنر
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.