در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
اجرای موفق و گسترده طرح بزرگ پزشک خانواده در بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران نقش مؤثری در غربالگری‌ها و تشخیص به موقع بیماری‌ها در جمعیت تحت پوشش خانواده بزرگ نفت و گاز این منطقه داشته است.
2 تير 1395
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «دکترسیدمحمدرضا موالی زاده» را به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی منصوب کرد.
1 تير 1395
برای نخستین بار جلسات هم اندیشی با داروسازان، پرستاران و کارکنان علوم آزمایشگاهی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران با رویکرد افزایش رضایتمندی پرسنل، ارتقاءکیفیت خدمات و افزایش توان علمی در ستاد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برگزار شد.
1 تير 1395
بیماری های دهان و دندان بعد از سرماخوردگی شایع ترین بیماری عفونی به شمار می روند. افرادی که به بیماری های لثه مبتلا هستند نسبت به افرادی که دندان سالمی دارند. 25 درصد بیشتر در معرض خطر بیماری قلبی عروقی قرار می گیرند و بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور با هدف پیشگیری و کاهش بیماری های دهان و دندان طرح سلامت بهداشت دهان و دندان برای 32 هزار نفر جمعیت طبی اجرایی میکند.
31 خرداد 1395
همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در مراسم جزء خوانی قران کریم، از خادمین مسجد و فعالان قرآنی ستاد سازمان با حضور جعفر مدنی زادگان مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران و رئیس هئیت مدیره سازمان،دکتر احمد مجیدی دبیر ستاد اقامه وزارت نفت،دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان،حجت الاسلام میریحیی مسئول دارالقران شرکت ملی نفت ایران و جمعی از مدیران و همکاران ستادی تقدیر بعمل آمد.
31 خرداد 1395
اواخر اردیبهشت ماه سال جاری در مراسم افتتاحیه همایش «مسئولیت اجتماعی شرکت؛ مسئولیت اجتماعی صنعت نفت» دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سخنرانی خود و البته پیش از آن در نشست‌هایی دیگر، به توجه و اهتمام سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برای ارائه خدماتی کامل در حوزه سلامت به کارکنان این وزارتخانه اشاره کرده بود. علاوه بر او، تعداد دیگری از مسئولان وزارت بهداشت نیز ارائه خدمات وزارت نفت به خانواده بزرگ این صنعت را مطلوب ارزیابی کرده بودند. خصوصاً پس از اجرایی شدن طرح گسترش خدمات غیرمستقیم در تهران، توجه بسیاری از مسئولان حوزه سلامت، به خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت جلب شد.
29 خرداد 1395
مراسم تودیع مهندس رکن الدین جوادی و معارفه علی کاردر، مدیرعامل سابق و جدید شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز (۲۹ خردادماه) با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و شرکت های زیرمجموعه در سالن کنفرانس شهید بهشتی در ساختمان اصلی وزارت نفت برگزار شد.
29 خرداد 1395
جلسه هم اندیشی همکاران آزمایشگاهی بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران و درمانگاههای تابعه که با دعوت دکتر حمیدرضا محمودی مشاور اجرایی مدیرعامل سازمان صورت پذیرفت در محل سالن جلسات ستاد سازمان برگزار شد.
27 خرداد 1395
بالغ بر 20 هزار نفر از هموطنان شمال کشور، تحت پوشش بهداشت و درمان صنعت نفت این منطقه هستند.باتوجه به طرح های توسعه ای صنعت در این بخش از کشور جمعیت رو به افزایش بوده و توسعه خدمت رسانی به کارکنان شریف صنعت نفت را طلب می‌کند که این مساله در دستور کار سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت قرار دارد.
25 خرداد 1395
طی حکمی از سوی دکتر علی بهزادی، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، دکتر علیرضا قانعیان به عنوان رئیس واحد تجهیزات پزشکی جهت پیگیری و خرید تجهیزات پزشکی سرمایه ای تهران و سایر مراکز سازمان منصوب شد.
25 خرداد 1395
سه شنبه , 8 تير 1395 ب.ظ


ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بنر
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.