در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
تصادف اتوبوس كاركنان شركت مجتمع گاز پارس جنوبي با تانکر آب در مسیر عسلويه به جم 17 مصدوم برجای گذاشت.
4 امرداد 1395
دکترسیاوش منصوری فوق تخصص گوارش و متخصص داخلی بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران به عنوان سفیر سلامت ایران در بیماری هپاتیت C در سمینار یک روزه "تدوین آخرین دستورالعمل تشخیص و درمان هپاتیت C در ایران " با اهدای لوح و تندیس مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.
4 امرداد 1395
طی حکمی از سوی دکتر حبیب اله سمیع مدیر عامل سازمان، دکتر محمد تقی دهقان نیری به عنوان مشاور اجرایی مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب شد.
4 امرداد 1395
در راستای ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی به کارکنان صنعت نفت استان کرمان جلساتی با حضور رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق و مسوولان این استان برگزارشد.
3 امرداد 1395
به مناسبت دوم مرداد روز ملی فیزیوتراپی مراسم گرامیداشت این روز در برخی از مراکز سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برگزار شد که در ادامه گزیده گزارش تصویری گرامیداشت این روز را می بینید.
3 امرداد 1395
58 هزار برگ در بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق از سوی کمیسیون ارزشیابی اسناد و مدارک سازمان مجوز امحاء گرفت.
3 امرداد 1395
جلسه تودیع رییس پیشین سلامت کار و HSE سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برگزار و از خدمات و تلاش های دکتر افشین بلوری تقدیر و قدردانی شد.
3 امرداد 1395
نخستین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت با حضور مدیرعامل سازمان، دبیرشورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی نفت و اعضاء این ستاد در سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت برگزار شد.
3 امرداد 1395
با حكم دكتر فرهاد كلانتري رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و ماهشهر ،دكتر مهران كاوش به عنوان رئيس جدید بيمارستان بزرگ نفت اهواز منصوب شد.
2 امرداد 1395
دکتر قاسم طالع ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان همکاران وخانواده هایشان را از اهداف اصلی امور ورزش و تربیت بدنی سازمان در سطح مناطق عنوان کرد و گفت : اولویت ما تعمیم ورزش همگانی است.
2 امرداد 1395
چهار شنبه , 7 امرداد 1395 ب.ظ


ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بنرشهادت امام جعفرصادق (ع)
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.