پادكست آز
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
واحد درمان غیرمستقیم و امور بیمه‌گری بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران توانسته در دو سال اخیر خدمات مطلوب و کم نظیری را به خانواده بزرگ صنعت نفت گچساران ارائه دهد.
31 تير 1393
پروژه «نفس»طرح جامع پیشگیری از مصرف دخانیات در سطح صنعت نفت است که بر اساس تفاهم نامه ای بین سازمان و انجمن مبارزه با مصرف دخانیات در حال اجرا است. در این طرح بزرگ هم پیشگیری از مصرف دخانیات و هم ترک سیگار جمعیت طبی سازمان مد نظر است و از جمله برنامه هایی که در این راستا پیش بینی شده برگزاری کلاسهای آموزشی، توزیع کتابچه های اطلاع رسانی و اجرای سیستمهای تشویقی است.
29 تير 1393
رسیدگی و عیادت بیمارانی که به دلایل مختلف دچار عارضه های روحی و جسمی شده اند در زمره وظایف همکاران حوزه مددکاری سازمان محسوب شده و این عزیزان بواسطه وظایف انسانی و سازمانی که دارند همواره برای کاهش آلام همکاران صنعت نفت و خانواده های ایشان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
24 تير 1393
صبح امروز مراسم تودیع دکتر محمدجوادکیان مدیرعامل پیشین سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت و معارفه دکتر حبیب الله سمیع مدیرعامل جدید این سازمان با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت نفت و سازمان در سالن آمفی تاتر بیمارستان مرکزی نفت تهران برگزار شد
23 تير 1393
صبح امروز مراسم تودیع دکتر محمدجوادکیان مدیرعامل پیشین سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت و معارفه دکتر حبیب الله سمیع مدیرعامل جدید این سازمان در سالن آمفی تاتر بیمارستان مرکزی نفت تهران برگزار شد.
22 تير 1393
طی حکمی از سوی مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، دکترحبیب الله سمیع به عنوان مدیرعامل سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت منصوب شد.
22 تير 1393
با حکم مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، جعفر مدنی زادگان به عنوان "عضو اصلی غیرموظف و رییس هیات مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت " منصوب شد.
22 تير 1393
وزیر نفت در پیامی از تلاشها و خدمات دکتر کیان در طول مدت خدمت تقدیر و تشکر کرد.
22 تير 1393
طی حکمی از سوی مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، دکتر ضرغام صادقی رییس پیشین هیات مدیره سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت به عنوان مشاور وزیر در امور سلامت منصوب شد.
21 تير 1393
گردهمایی رؤسای مناطق 19گانه بهداشت و درمان صنعت نفت، مسئولان و کارشناسان درمان غیرمستقیم و امور بیمه گری در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.
17 تير 1393
شنبه , 4 امرداد 1393 ق.ظ
ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
28 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:28 حداکثر دما:42

موجودات كوچكرمضان1رمضان2رمضان3امور بانوان صنعت نفترمضان4