در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
مسابقات شنای بانوان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت يادواره شهداي كربلا ، با حضور ده تیم از مناطق مختلف در 2 رشته شنای قورباغه و شنای کرال سینه به میزبانی بهداشت ودرمان آغاجاری برگزار شد.
2 آبان 1395
نهمین دوره مسابقات تیراندازی آقایان سازمان به میزبانی بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان در دو رشته تفنگ و تپانچه برگزار شد.
1 آبان 1395
مسئول درمان غير مستقيم بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز میزان آگاهی بالا و انجام معاینات دوره ای را در صنعت نفت مهم عنوان کرد و گفت: تعداد بیماران مبتلا به پوکی استخوان در صنعت چشم گیر نیست.
29 مهر 1395
طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان سیروس ماچیانی بعنوان رییس کمیته فنی و بازرگانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب شد.
29 مهر 1395
دکتر حبیب اله سمیع در نشست دو روزه ای که با رویکرد آموزش پنل سایت جدید سازمان با حضور روسا و کارشناسان روابط عمومی ها و کارکنان حوزه IT مناطق در ستاد سازمان برگزار شد، بر نقش روابط عمومی ها در حوزه اطلاع رسانی بعنوان پشتیبان تاکید کرد.
29 مهر 1395
در حکمی از سوی دکتر علی بهزادی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، سید اکبر میر رحیم به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران منصوب شد.
28 مهر 1395
دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان در پيامي ضمن تبريك 26 مهرماه روز تربيت بدني و ورزش و آغاز هفته تربیت بدنی از تلاش تمام دست اندركاران امور ورزش بهداشت و درمان صنعت نفت قدرداني كرد ،در پيام دكتر حبیب اله سمیع آمده است:
26 مهر 1395
دکتر قاسم طالع رییس امور ورزش و تربیت بدنی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در رابطه با اهمیت ورزش در زندگی فردی می گوید:ورزش، بر جنبه های گوناگون فرد اثرمی گذارد. حرکات ورزشی، از یکسو قدرت و توانایی جسمانی را افزایش می دهد و از سوی دیگر، باعث سلامت روح انسان می شود.
26 مهر 1395
دکتر صادقی ایجاد پرونده سلامت برای تک تک کارکنان به عنوان یک ضرورت و جزو ایده آل های ما در حوزه سلامت روان است.البته در سند جامع سلامت روانی و اجتماعی تدوین شده در شورای سلامت بهداشت روان کشور پیش بینی شده است که در کنار پرونده های مربوط به سلامت جسمانی در حوزه پزشکی خانواده ، بتوانیم به موازات آن برای هر یک از افراد تحت پوشش پرونده سلامت و روان تعیین کنیم.
25 مهر 1395
رئیس امور دارویی و تجهیزات پزشکی مصرفی بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران از راه اندازی مرکز اطلاعات دارویی در این بیمارستان خبر داد.
24 مهر 1395
شنبه , 8 آبان 1395 ق.ظ


ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

درمان
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.