پادكست آز
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
كلاس آموزشي ترياژ پيش بيمارستاني توسط اساتيد طب اورژانس دانشگاه علوم پزشكي مشهد در پلی کلینیک تخصصی آزادگان برگزار شد.
31 تير 1393
كلينيك دندانپزشكي درمانگاه ميانكوه با حضور مديران عامل و جمعي از مسئولين دو شركت پالايش گاز بيد بلند و منطقه يك عمليات انتقال گاز افتتاح شد.
31 تير 1393
فناوري اطلاعات و ارتباطات بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاري به منظور تسريع در ارئه خدمات درماني مطلوب به ويژه در واحد امور اعزام سامانه الكترونيكي نرم افزار اموراعزام را برنامه ريزي و راه اندازي كرد.
31 تير 1393
ا پيگيري به عمل آمده ،وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشكي ،بيمارستان توحيد جم را رسماَ جزء «بيمارستانهاي گروه الف» در طرح تحول نظام سلامت قرار داد.
31 تير 1393
واحد درمان غیرمستقیم و امور بیمه‌گری بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران توانسته در دو سال اخیر خدمات مطلوب و کم نظیری را به خانواده بزرگ صنعت نفت گچساران ارائه دهد.
31 تير 1393
پروژه «نفس»طرح جامع پیشگیری از مصرف دخانیات در سطح صنعت نفت است که بر اساس تفاهم نامه ای بین سازمان و انجمن مبارزه با مصرف دخانیات در حال اجرا است. در این طرح بزرگ هم پیشگیری از مصرف دخانیات و هم ترک سیگار جمعیت طبی سازمان مد نظر است و از جمله برنامه هایی که در این راستا پیش بینی شده برگزاری کلاسهای آموزشی، توزیع کتابچه های اطلاع رسانی و اجرای سیستمهای تشویقی است.
29 تير 1393
رسیدگی و عیادت بیمارانی که به دلایل مختلف دچار عارضه های روحی و جسمی شده اند در زمره وظایف همکاران حوزه مددکاری سازمان محسوب شده و این عزیزان بواسطه وظایف انسانی و سازمانی که دارند همواره برای کاهش آلام همکاران صنعت نفت و خانواده های ایشان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
24 تير 1393
صبح امروز مراسم تودیع دکتر محمدجوادکیان مدیرعامل پیشین سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت و معارفه دکتر حبیب الله سمیع مدیرعامل جدید این سازمان با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت نفت و سازمان در سالن آمفی تاتر بیمارستان مرکزی نفت تهران برگزار شد
23 تير 1393
صبح امروز مراسم تودیع دکتر محمدجوادکیان مدیرعامل پیشین سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت و معارفه دکتر حبیب الله سمیع مدیرعامل جدید این سازمان در سالن آمفی تاتر بیمارستان مرکزی نفت تهران برگزار شد.
22 تير 1393
طی حکمی از سوی مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، دکترحبیب الله سمیع به عنوان مدیرعامل سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت منصوب شد.
22 تير 1393
شنبه , 11 امرداد 1393 ق.ظ
ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
29 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:26 حداکثر دما:36

موجودات كوچكرمضان1رمضان2رمضان3امور بانوان صنعت نفترمضان4