پادكست آز
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

 • پوشش خبری افتتاحیه بیمارستان نفت تهران

  افتتاح بخشهای فوق تخصصی تصویربرداری بیمارستان نفت تهران با همت روابط عمومی سازمان به نحو گسترده ای توسط رسانه ها پوشش خبری و تصویری داده شد.

 • برگزاری مانور امداد و نجات در بیمارستان نفت تهران

  بر اساس سناریوی تعیین شده در این مانور، از واحد های پالایشگاه تهران خبر آتش‌ سوزی اعلام می شود و واحد امدادگری با تعداد 4 دستگاه آمبولانس در کمترین زمان به محل اعزام و 4 نفر از مصدومین را به بیمارستان انتقال می دهند.

 • نقش بهداشت و درمان در توسعه و بهره وری صنعت نفت

  مدیرعامل شرکت ملی نفت با تاکید بر نقش بهداشت و درمان در افزایش بهره وری کارکنان صنعت نفت ، گفت : شکل گیری این صنعت بر اساس نگاه مهندسی توسعه و تولید است و برای تحقق این دو هدف و افزایش بهره وری ، نیروی انسانی باید بدون دغدغه و با آرامش فکری کار کند ، بنابراین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اصلی ترین نهادی است که با تحت پوشش نیروی انسانی می تواند این آرامش را فراهم کند .

 • آیین افتتاحیه سه دستگاه در بیمارستان نفت تهران

  مراسم افتتاحیه 3 دستگاه سنگ شکن،سی تی آنژیو و سی تی اسکن بیمارستان با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت و مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در بیمارستان مرکزی صنعت نفت تهران برگزار شد.

در حال بارگذاری...
مراسم افتتاحیه 3 دستگاه سنگ شکن،سی تی آنژیو و سی تی اسکن بیمارستان با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت و مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در بیمارستان مرکزی صنعت نفت تهران برگزار شد.
6 اسفند 1393
شادی مشکین فام ، پرستار بهداشت و درمان صنعت نفت فارس، به عنوان پرستار برگزیده کشوری انتخاب شد.
6 اسفند 1393
دکتر حبیب اله سمیع در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به پرستاران سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در سطح مناطق 19 گانه سازمان تبریک گفت .
4 اسفند 1393
در پانزدهمین نشست شورای هماهنگی بازرس های صنعت نفت ، از سامانه پاسخگویی بازرسی بهداشت و درمان صنعت نفت رونمایی شد.
4 اسفند 1393
مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت:
خانواده پرستاری جمعیتی ،مهربان و قابل اعتماد است
دکتر سمیع در مراسم تقدیر از بازنشستگان پرستاری در بیمارستان نفت تهران ،جمعیت پرستاری را خانواده ایی دلسوز و مهربان و قابل اعتماد عنوان کرد و صبر و شکیبایی آنها را قابل تقدیر دانست.
28 بهمن 1393
دکتر حبیب اله سمیع مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پیامی از خدمات و تلاشهای پرسنل سازمان در مناطق جنوب و غرب کشور در پی بروز ریزگردها و آلودگی هوا قدردانی کرد.
26 بهمن 1393
همزمان با ایام‌الله مبارک دهه فجر برگزار شد:
تجلیل از مدیر، کارمند نمونه صنعت نفت
مراسم تقدیر از کارکنان و مدیران نمونه سال 92 ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر امروز سه شنبه 21‌ ام بهمن‌ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی شماره یک صنعت نفت برگزار گردید.
22 بهمن 1393
ستاد برگزاری دهه فجر سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم جشنی را با حضور مدیرعامل ، مدیران و روسا و پرسنل ستادی برگزار کرد.
20 بهمن 1393
در گفتگوی دانش نفت با مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان نفت تاکید شد؛
درخواست دکتر سمیع از وزیر نفت
دانش نفت نشریه صنعت نفت ایران طی گفتگویی اختصاصی با دکتر حبیب اله سمیع مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به تشریح دیدگاه های وی در مورد این مجموعه پرداخت.
19 بهمن 1393
واحد HSE و سلامت کار سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با توجه به افزایش ریزگردها در فضاهای شهری به شرح این پدیده و نحوه مراقبت در مقابل آسیبهای آن پرداخته است.
18 بهمن 1393
سه شنبه , 12 اسفند 1393 ق.ظ
ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
12 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: نسبتا صاف
حداقل دما:5 حداکثر دما:13

امور بانوان صنعت نفتكلينيك عصرهزينه مصرف بهينه خريد صرفه جويي انرژي بهمن 93