پادكست آز
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
مسئول بخش دندانپزشکی بهداشت و درمان فارس عنوان کرد :
تشریح اقدامات بخش دندانپزشکی دی کلینیک شیراز
مسئول بخش دندانپزشکی دی کلینیک شیراز در بهداشت و درمان فارس همزمان با فرا رسیدن روز دندانپزشکی به تشریح اقدامات این مرکز پرداخت.
23 فروردين 1393
پرستاری یک شغل است،مثل همه شغل های دنیا. مثل همه شغل های دنیا محاسن و معایبی دارد. مثل همه شغل های دنیا آدم های خاص خود را دارد. مثل همه شغل های دنیا برای خودش عالمی دارد و مثل همه شغل های دنیا برای خودش روزی دارد.........
21 فروردين 1393
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاستهای کلی «سلامت» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
19 فروردين 1393
دکتر محمدجواد کیان مدیرعامل سازمان به همراه دکتر محمدعلی فلاح مهرجردی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، دکتر مهدی نیکودل رئیس بیمارستان و جمعی دیگر از روسای ستادی و مسئولین واحدها باحضور در لابی سالن آمفی تئاتر با پرسنل بهداشت و درمان صنعت نفت تهران ملاقات کرده و ضمن تبریک سال نو برای همکاران این مجموعه برای ایشان سالی سرشار از موفقیت و بهروزی همراه با موفقیت آرزو کردند.
19 فروردين 1393
حسن دنیاری رئیس خدمات پرستاری بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر از پرستاران با تجربه و دلسوزشهرستان ماهشهرمی باشد که به عنوان پرستار نمونه کشوری در سال 1392 برگزیده شد.به همین انگیزه روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر گفتگوئی را با وی انجام داده است که در ادامه می خوانید.
10 فروردين 1393
سال 92 با تمام فرازو و فرودهای خود به پایان رسید و همکاران سازمان در اقصی نقاط کشور با تمام وجود برای خدمت رسانی به کارکنان شریف صنعت نفت از جان مایه گذاشتند.
5 فروردين 1393
دکترمحمدجوادکیان مدیرعامل سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت در پیامی سال نو شمسی را به تمامی همکاران سازمان تبریک گفت و برتکریم هرچه بیشتر کارکنان شریف صنعت نفت تاکید کرد.
27 اسفند 1392
نشست هم انديشي روساي روابط عمومي مناطق 20 گانه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به میزبانی سازمان در تهران برگزار شد.
26 اسفند 1392
نشست هم اندیشی روسای روابط عمومی مراکز بیست گانه سازمان برگزار شد
دکتر کیان تاکید: لزوم توجه ويژه به بهبود فضاي فيزيكي مراكز بهداشت و درمان صنعت نفت
نشست دوروزه هم اندیشی روسای روابط عمومی مراکز بیست گانه سازمان با حضور روسای روابط عمومی کراکز بیست گانه در محل ستاد سازمان برگزار شد
26 اسفند 1392
26 اسفند 1392
دوشنبه , 1 ارديبهشت 1393 ق.ظ
نظر شما در مورد طراحی نسخه جدید سایت سازمان چیست

وضعیت کنونی: نیمه ابری
20 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف تا قسمتی ابری
حداقل دما:18 حداکثر دما:28

sms1a2نفس گلموجودات كوچكايمني و سلامت كار 93sms