در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
جلسه تودیع و معارفه رئيس حراست بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاري با حضور دكتر مظفري رئيس مرکز،شريفات رئيس خدمات پشتيباني و مسئولین برگزار شد.
25 دی 1395
مراسم تودیع و معارفه سرپرست بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان با حضور دکتر سمیع؛ مدیرعامل و جمعی از معاونین و مسئولین سازمان، در سالن آموزش و پژوهش بیمارستان امام خمینی(ره) بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان برگزار شد.
21 دی 1395
در راستاي همكاري بيشتر و عميق تر با بهداشت و درمان صنعت نفت ، نشست هماهنگي مديران عامل و هيئت مديره شركت هاي صنعت گاز منطقه با میزبانی مركز بهداشت و درمان برگزار شد.
21 دی 1395
روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
20 دی 1395
طی مراسمی مدیرعامل سازمان ضمن تشکر از زحمات دکتر مسعودی در زمان تصدی سرپرستی بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان، دکتر نصراله حسونی بحرینی را بعنوان سرپرست بهداشت و درمان و بیمارستان صنعت نفت آبادان منصوب کرد.
20 دی 1395
سالن ورزشی بهداشت و درمان فارس و هرمزگان مجهز به مدرن ترین امکانات با حضور رییس امور ورزش سازمان و مسئولان ارشد این مرکز افتتاح شد.
19 دی 1395
مدیر عامل شرکت گاز لرستان و مدیر پخش منطقه ای لرستان بطور جداگانه از خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در منطقه لرستان قدردانی کردند .
19 دی 1395
مدتی است که اخباری مبنی بر کوچک سازی و واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به صندوق بازنشستگی مطرح شده است که این موضوع باعث نگرانی کارکنان صنعت نفت شده است ، اما مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با رد این موضوع ، مطرح شدن این شایعات بی دلیل را، برداشت نادرست از ابلاغیه مقام عالی وزارت مبنی بر جدایی بخش بیمه گری از درمان دانست .
19 دی 1395
معاينات سلامت مديران و کارکنان شاغل صنعت نفت در 5 منطقه تهران ، عسلویه ، فارس ، سرخس و غرب کشور انجام شد .
18 دی 1395
اکتشاف، تولید، پالایش، انتقال و توزیع نفت و گاز در کشور به ذات کار مشکل و سخت است که این مشکلات به دلیل وجود این منابع خدادادی در مناطق بد جغرافیایی سختی کار در صنعت نفت را دوچندان کرده است، صنعتی که اگر یک روز چرخهایش از رمق افتد، کشور با کمبود بودجه و مشکلات عدیده ای روبرو می شود، کارکنان صنعت نفت به دلیل سروکار داشتن با مواد هیدروکربونی و شیمیایی در تاسیسات همواره در معرض بیماریهای مختلفی هستند، اما کار این عزیزان که همواره دور از خانواده و به صورت اقماری انجام می شود به هیچ عنوان قابل قیاس با سایر کارکنان و کارمندان در کشور نیست.
12 دی 1395
شنبه , 2 بهمن 1395 ق.ظ


ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

بنر
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.