پادكست آز
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
سی و پنجمین نشست مشترک ادارات برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران به میزبانی بهداشت و درمان صنعت نفت هرمزگان و کرمان در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برگزار شد.
3 آذر 1394
مراسم تودیع خانم دکترآذین ادیب فر و معارفه دکتر منصور فولادی در بهداشت و درمان مسجد سلیمان برگزار شد.
1 آذر 1394
مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و فرمانده مرکز بسیج وزارت نفت در محل ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت با معرفی دوتن از بسیجیان نمونه سازمان برگزار شد.
30 آبان 1394
طی حکمی از سوی دکتر سمیع مدیرعامل سازمان دکتر منصور فولادی به عنوان سرپرست جدید بهداشت ودرمان صنعت نفت مسجدسلیمان منصوب شد.
28 آبان 1394
طرح گسترش درمان غیرمستقیم مخصوص کارکنان صنعت نفت در کلان شهر تهران اجرایی می شود.
27 آبان 1394
دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در نشست خبری با اصحاب رسانه از اجرایی شدن طرح گسترش درمان در دسترس برای کارکنان صنعت نفت و خانواده ها در کلان شهر تهران خبر داد.
27 آبان 1394
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و هئیت همراه با حضور در استان ایلام از مراکز درمانی بهداشت و درمان غرب کشور بازدید کرد.
25 آبان 1394
ديابت يکي از علل اصلي مرگ و مير در جهان است . پيش بيني مي شود تا سال 2025 حدود 300 ميليون نفر به اين بيماري مبتلا شوند . درحال حاضردر ايران بيش از 5 ميليون نفر به ديابت مبتلا هستند.
21 آبان 1394
کارشناسان اداره کل تحول اداری و کارآفرینی وزارت نفت با حضور در بهداشت ودرمان صنعت نفت اصفهان از اقدامات صورت گرفته این مرکز در حوزه تکریم ارباب رجوع آگاهی یافته و ضمن گفتگو با مدیران و کارشناسان بخش های مختلف از درمانگاههای و مراکز درمانی این مجموعه بازدید کردند.
21 آبان 1394
وب سايت مركز اطلاع رساني و كتابخانه مركزي شركت ملي نفت ايران با جمع آوری مقالات و منابع به منظور تسريع و دستيابي به اطلاعات علمي و فني و امكان دسترسي مستقيم به متن كامل مقالات در حوزه هاي فن آوري نفت، گاز، پتروشيمي، انرژي، مديريت، اقتصاد و مالي این امکان را فراهم کرده است تا پژوهشگران با مراجعه به وب سایت كتابخانه مركزي شركت ملي نفت ايران از کتب و نشریات استفاده بهینه کنند.
20 آبان 1394
شنبه , 7 آذر 1394 ق.ظ
ارزیابی شما از نحوه خدمات بهداشتی درمانی سازمان در حوزه دندانپزشکی چیست؟
شما مي توانيد براي ارائه هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد از اينجا اقدام نماييد

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
17 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:6 حداکثر دما:16